1874
1924

واسه اینم کوکو کنیم؟ 

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

اگه مشکلای فرزندتون شما رو ناامید کرده، پیشنهاد میدم تو این دوره تربیت فرزند شرکت کنین.

پرداخت قسطی هم داره...

1922

مدلش خوبه فقط در کمد لباس اگه ساده باشه بهتره

واسه رسیدن به هیچکس ندوید... آدمایی ک مال هم باشن کنار هم راه میرن❤️از این کاربری قبلا ی نفر دیگه استفاده میکرده الان من.. بعضی تاپیکا برا من نیس😅

راستش رنگش‌دلگیره...

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزی که امضامو میخونی اگه دیدی تو تاپیکی دارم غیبت میکنم خواهش میکنم بهم تذکر بده مرسی🥰🥰💕💕تیکر تولد یکسالگی سهیل جونمه😍
1911

نه

خر گفت:علف آبی است، گرگ گفت نه سبز است.رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.                                                        شیر گفت:گرگ را زندانی کنید.گرگ گفت:مگر علف سبز نیست؟ شیر گفت سبز است ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است.                        "هرگز با نادان ها بحث نکنید"
1826
عزیزم خوندی ک گفتم رنگ سفیدش ؟

نه نخوندم.😂😂😂

آره سفیدش شیکه

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزی که امضامو میخونی اگه دیدی تو تاپیکی دارم غیبت میکنم خواهش میکنم بهم تذکر بده مرسی🥰🥰💕💕تیکر تولد یکسالگی سهیل جونمه😍

نه خیلی شلوغه ساده تر شیکتر

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان چهارساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞