2733
2739
عنوان

دکتر کوچکتر

127 بازدید | 18 پست

سلام

نظرتون راجع به ازدواج دختر پرستار با پسر کوچکتر که پزشک هست و تازه فارغ التحصیل شده و از دختره خواستگاری کرده چیه

اختلاف 2-3 سال    

بنظرتون این دختر چ کنه

دو سه سال ک چیزی نیست

تازه سن فقط یه عدده

اگه از بقیه لحاظ به هم میخورن و اوکی ان ازدواج کنن

کاربری سابقم اسمش"همونی که همش میترکه"بود😑😑😑دوتا کاربر داشتن به هم فحش های خیییییییلی بد میدادن و دعوا میکردن من نی نی یار شبو تگ کردم اومد خودمو لغو کاربری کرد😒😒😒😒پروفایلمم عکس یه مادر و دختر خوشگل بود دیگ اینسری عکس خودمو گذاشتم ک کسی اسکی نره😖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اختلاف سنی اصلا مهم نیست به نظرم، خواهر منم از نامزدش ۲،۳ سال بزرگتره ولی خیلی همدیگه رو دوست دارن پسره هم خیلی پسر خوبیه

شده هی گم بشوی در خودت و دم نزنی؟!  من غریبانه ترین حالت دردم بخدا....
2740

اختلاف سنی تا۵سال برای بالای سی سالگی مشکلی نداره،البته روانشناسا میگن

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

ببین عزیز بعضیا بیشتر از سنشون میفهمن

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ممنون از همه ی شماهایی ک پاسخ دادید

اون دختر امکان داره از لحاظ ذهنی و اینکه مرد زندگیش باید حتما بزرگتر باشه و این حرفا و حس حمایت و ...

امکان داره اونطور مشکل بخوره دختره؟

در ضمن خانواده دختره پولدار تر ولی پسره هم پولدارن نسبتا خودشم با اینکه سنش کمتره ولی خب از خیلی 30 40 50 ساله ها فهمیده و باشعور و زرنگه، دختره هم قد بلنده طوری که پسره 5 سانت اینا قدش بلنده

یا دختره جلو بقیه خجالت زده بشه که با کوچیکتر از خودشه؟

هوفففف

2706