2733
2734
عنوان

آخ جون شیراز 😍😍😍😍

375 بازدید | 38 پست

به امید خدا این هفته میخوایم بریم شیراز ، مدتش کمه ۲ روزه ، اما بازم عالی

داشتم از دلتنگی شیراز ناز دق میکردم

شیرازی نیستم متاسفانه ، اما دیوانه وار عاشق شیرازم ..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
نه عزیزم ، نوشتم بیو متاسفانه شیرازی نیستم ، تهران

وای

چه بامزه

چطور اینقدر عاشق شیراز شدی؟

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
عید اونجا بودیم ولی اونجوری که دلم‌میخواست نگشتم.همسفرامون پایه نبودن‌متاسفانه.از شوهرم‌قول گرفتم ای ...

دقیقا 

من شیراز رو فقط دوست دارم خانواده سه نفریمون بریم

شیراز رو باید با برنامه ریزی و آرامش گشت 

وای چه بامزه چطور اینقدر عاشق شیراز شدی؟

دلی 

وقتی میرم اشک شوق میریزم ، شیراز که پام میرسه دلم زنده میشه

جوره دیگه زندگی میکنم ، جور دیگه میبینم ، حور دیگه فکر میکنم

همه وجودم میشه آرامش عمیق ، توصیفش سخته

جوری آروم میشم که همسرم میگه میخوای بیام شیراز زندگی کنیم ،من از خداااااااااامه . اما بخاطر شغل همسرم..

اما اگه یه روز به عمرم مونده باشه میرم شیراز زندگی کنم

دقیقا  من شیراز رو فقط دوست دارم خانواده سه نفریمون بریم شیراز رو باید با برنامه ریزی و آرامش ...

ما ۴روزم اونجا بودیم‌ولی اونجوری که دلمون‌میخواست نگشتیم.میموندیم تو ویلا ساعت ۵اینا میزدیم‌بیرون به جایی نمیرسیدیم.ولی وقتی خودمون‌میریم صبحانه میخوریم‌و میزنیم‌بیرون تا نصف شب همه مارو قشنگ‌میگردیم.شانس من‌رفتیم‌تخت جمشید مثل سیل بارون‌میومد

دلی  وقتی میرم اشک شوق میریزم ، شیراز که پام میرسه دلم زنده میشه جوره دیگه زندگی میکنم ، جور ...

آش شیرازی حتما بخور‌‌جای من.

اگه‌هوا بارونی بود جاده ی مرودشت یادت نره

ما ۴روزم اونجا بودیم‌ولی اونجوری که دلمون‌میخواست نگشتیم.میموندیم تو ویلا ساعت ۵اینا میزدیم‌بیرون به ...

بله دسته جمعی بری مجبوری تابع جمع بشی 

عیدم که کلا همه جا سرد و بارون هرجا میری مجبوری بمونی خونه

بله دسته جمعی بری مجبوری تابع جمع بشی  عیدم که کلا همه جا سرد و بارون هرجا میری مجبوری بمونی خ ...

ما خورمون بودیم‌میرفتیم‌ولی همراها همراهی‌نمیکردن.از شووهرم‌قول گرفتم شهریور بریم

2706