2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه نه اصلا روغن گرچک نخوریاااااا

یعنی بجای اندام زایمانی ،،،روده هات روون میشن

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
وای اره ممنون میشم گلم  من ۳۸ هفتم

عزیزم گل مغربی از داروخونه بگیر ۳روز یک بار در واژن بزار شب قبل خواب.بیاده روی جوری ک ضربان قلبت حس کنی نیم ساعت عزیزم.دوش بگیر برو داخل حمام لگن و کمرت با آب گرم ماساژ بده خواستی هم کمی خودت جرب کن با روغن کنجد مخصوصا شکمت تا جنین شروع ب فعالیت کنه سعی کن کباب بخوری حالا یا سینه مرغ یا کوبیده تا جون داشته باشی برای زایمان بین واژن و مقعدت که میشه قسمت مهم هم جرب کن تا برای برش بخیه راحت تر باشی.وقتی که دردات شروع کردن طوری که هر نیم ساعت یکبار شد تخم شوید و نبات دم کن بریز تو فلاکس و هر دقیقه بخوز مثلا نیم ساعت یکبار باعث میشه دهانه رحمت زود ب زود باز بشه تا به هفت سانت برسه تخم شوید عین سوزن فشار هست من زعفران هم کمی ریختم.الان شما دو سانت بازی با بیاده روی میشی ۴سانت و گل مغربی سعی کن داخل خونه دردات بکشی و خوب حمام کنی با آب گرم  

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

داخل زایمان طبیعی هیج جیززززززز هیج جیز کمکت نمیکنه گلم غیر از زور زدن و نفس اضاف اوردن نفست داخل سینه حبس کن و بده بیرون نفست جوری ک میخوای زور بزنی برای دستشویی کردن هفته ها اخر غذا های سبک و حجم کم بخور اما مقوی تا موقع زور زدن رو دلت سنگین نباشه مرتب و شیو کردع باش زور زدن زور زدن خیییییلی مهمه ک بجه داخل کانال زایمان  گیر نکنه خفه بشه دور از جون تو خونه باشی دردات بکشی بهترته و اینکه دردی ک هر نیم ساعت یکبار باشه اون درد زایمات اصلیه باید ساکت جمع کنی بری بیمارستان  حلس 

هیچ وقت ب گذشته برنگرد