2737
2739
عنوان

اسکرین پیام مومو

3309 بازدید | 145 پست

اینو توی تلگرام دیدم

زیر این عکسم نوشته بود:"مومو بعد از دیدن این پیام خودکشی کرد."😂😂😂

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

😂😂😂احتمالا بعدش کلا دیلیت زده بدبخ🤦‍♀️

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😐نکن دختر  صداش چجوریه؟؟؟

من نکردم

یکی دیگ کردم پیامشو تو تلگرام دیدم😂

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2740
خخخخخ کی اس داده من انگلیسم ضعیفه یکی بگه چیع

مومو اول گفته که با من بازی میکنی اون گفته نه

بعد دوباره بهش گفته با من بازی کن اونم گفته مگه زوره

باز مومو میگه اگه بازی نکنی میشکمت 

فارسی هاشم که دیگه مشخصه

لا اقة لنا.
خخخخخ کی اس داده من انگلیسم ضعیفه یکی بگه چیع

من ندادم ی نفر دیگ داده منم این پیامو تو یه کانال تو تلگرام دیدم گفتم عکسشو اینجا بذارم

نوشتهسلام باهام بازی میکنی؟

اگ باهام بازی نکنی تورو میکشم😂

2706