2737
2739
عنوان

اسکرین پیام مومو

| مشاهده متن کامل بحث + 3309 بازدید | 145 پست
دوست دارم بهش پی بدم😂😂

😂😂من میترسم خداییش

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مومو اول گفته که با من بازی میکنی اون گفته نه بعد دوباره بهش گفته با من بازی کن اونم گفته مگه زوره ...

وا من ترسیدم بقران وییییی چجوری میکشه

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
2731
من شوهر و برادر شوهرم اینقدر چرت و پرت به مومو گفتن که خودم مومو اینها رو بلاک کرد😂😂😂😂😂

واای جدی میگی؟؟؟😂

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2738
یعنی چی 😐😐😐

بیخیال😕😂

خاک بسرم مومو گفته شومبولمو بخور 

نه اون یارویی ک به مومو پیام داده گفته بیا....بخور😂

واای جدی میگی؟؟؟😂

باورکن😂😂😂

میخواستن با گوشی من هم پیام بدن ولی نزاشتم

دیوونه هستن به خدا😂😂😂😂😂😂

کاربری سوم ام هست که قبلی ها به لطف نی نی یار های عزیزتر‌کییید
2706