2733
2734

خانواده هامون آشنا فامیل حس خیلی بدیه واقعا 

تو سختی های زیاد زندگی متوجه شدم کسی به فکر آدم نیست همه به فکر خودشونن 

حالم از همه بهم میخوره 

تو این سن به جای پختگی تازه مثل نوجوان ها شدم

که از همه متنفرم 

زیاد باهاشون گرم نگیر و رفت و امدت رو کم کن منم چهل شدم ۱۰سالیه به این موضوع پی بردم دلم برا خودم سوخت اینهمه وقت و محبت صرفشون کردم

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۳۶ سالمه دقیقاااااا همینطورم

نصفه شبی از دست مادرم داشتم گریه میکردم

انگار تازه با یه سری حقایق رو به رو شدم

اتفاقا نشونه بالا رفتن سن و تجربه اس

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2731
منم ۴۳ ساله ام  دو تا بچه هم دارم  هفته پیش از دست مادرم چقدر گریه کردم

چقدر سخته.منم دو تا بچه دارم.نمیدونی روز سوم زایمانم همین چند ماه پیش چیکار کرد مادرم...گفتنی نیست اصلا

مادرم همیشه برام بت بود.برادر خواهرم هر چی میگفتن میگفتم شما اشتباه میکنید.چون خودم بچه کوچیکه بودم و بی تجربه.ولی تو چالش های زندگی دیدم دقیقا عین اونا شدم چون مادرم اون روی دیگه اش رو بهم نشون داد.خدا میدونه منت نیست ولی خیلی دختر خوبی بودم براش ولی با یه حرف همه اش رو شست برد مادرم

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

اشتباهت همینه

تازه پخته شدی و فهمیدی همه سوارت شده بودن

دقیقا عین خودمی نکنه فامیل نزدیکیم ؟

من که خیلی خدا رو شکر میکنم چون خیلیا رو از دفتر تلفن و دفتر زندگیم خط زدم و خیلی بهم گفتن و میگن صله رحم واجبه و افسردگی گرفتی و ...

از تنهایی الانت نترس و خوشحال باش

چون اونایی که فکر میکنی دور و برت بودن اشتباه میکردی چون فقط سوارت بودن و اصلا کنارت نبودن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
چقدر سخته.منم دو تا بچه دارم.نمیدونی روز سوم زایمانم همین چند ماه پیش چیکار کرد مادرم...گفتنی نیست ا ...

درکت می کنم 

مادرم اصلا ما رو دوست نداره اصلا 

فقط خودش رو دوست داره 

وقتی بچه بودیم نفرین مون که می کرد می گفت آرزو دارم که یک روز بیاد ببینم هر هفت تا بچه هام رو کفن کردن و جلوم گذاشتن 

همین قدر متنفره از ما 

در حالیکه من همیشه سعی کردم دختر خوبی باشم براش 

منم ۴۳ ساله ام  دو تا بچه هم دارم  هفته پیش از دست مادرم چقدر گریه کردم

بیخود گریه کردی

یا حق گفته که گوش کن یا ناحق بوده که حواستو جمع کن گریه کردم دیگه چیه ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
درکت می کنم  مادرم اصلا ما رو دوست نداره اصلا  فقط خودش رو دوست داره  وقتی بچه بود ...

همیشه همینه هرچی پدرمادر و اشنا برا ادم سنگ تموم میزارن بجای تشکر بدی میبینن و برعکس هرچه اینها بد میشن فرزندان سعی میکنن خوب باشن براشون .موندم چرا جواب خوبی بدیه آخه توی دنیا

ای بابا  شما نمی دونی که دل آدم بسوزه و از غصه بگیره مگه می تونه جلوی اشکش رو بگیره آخه

شما با این سن مگه بار اولته ؟

تکون بخوری عروس و داماد دار میشی

مجبوری قوی بشی تا بتونی مشکلات بچه هاتو حل کنی نه که خودتم غش کنی کنارشون

2706