1989
1955

تلاش کن بازش کنی 

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

۲ راه داره

یا یادت بیاد رمزشو 😐😐

یا فلشش کنی😐😐🤦‍♀️😂

تو متفاوتی       .......        .......  چون .......        👈👈           من عاشقتم 😊😎  به ما کارونی میگین ماکارانی؟ 😐 خاک بار ساراتان (فان) 😂 هر کی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😋🐑 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق مهم دنیا بود .... و پیدا کردنت اولیش 🌱💚🌈 یه دل داری و هزار دلبر؟ یه وقت گُشنه نمیری کفتار 😒😏 کاربر قدیمی ام 😒

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

1983
مرسی واقعا

چون هیچ جوره نمیشه عکساشو حفظ کرد حتما باید ریست بشه

خدایا اگه منو چاق نمیکنی حداقل دوستامو لاغر کن  😅🌹 ...معتقدم سفر لازم نیست ،ادما رو باید تو صف نذری شناخت🔫😂                                             مهر مادر ،شیر مادر،بیسکوئیت عمه ....💃

برگرد مامی گپ. اونجا باحال تره. اینجا بچه ها صمیمی نیستن.  من لغو کاربری شده بودم . بعد ۱۰ ماه دیدم باز شده اومدم از مامانیک یه سوال بپرسم.  امروز داشتیم با بچه های مامی گپ صحبت میکردیم بهم گفتن تو لباس عروس فروش نیستی؟ گفتم نه. اونم فکر کنم دلش تنگ شده بود یه شکلک ناراحت کذاشت‌ 

1967