1874
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

سایت خرابه عکس نمیاد

دلت که شکست سرت را بگیر بالا! تلافی نکن،فریاد نزن،شرمگین نباش.حواست باشد دل شکسته گوشه هایش تیز است...مبادا که دل و دست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی😔مبادا که فراموش کنی،روزی شادیش آرزویت بود...صبور باش و ساکت.بغضت را پنهان کن،رنجت را پنهان تر!زمین گرد است!!!😔 خنده ی تلخ من از گریه غم انگیز تر است کارم از گریه گذشته است به آن میخندم!!!!!

منم بگم سایت خرابه یا بسه؟

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚چهارمین کاربری😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛🌼در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رخ داد💛
1911

خب قشنگه و باحال بنظرم اگه میخوای خرج اضافی کنی اره بگیر

Im Army💜من از دیوانه ها دیدم،هزاران عاقلِ مرده...❤     پرستش واژه ی حقیریه در برابر حسی که به شما دارم سلطانم----->tataloo❤                          با افتخار تتلیتی ام👽         #پرسپولیس_زیباترین_عشقِ_جهان❤             گیاهخوارم😊🍃
1826

برای بچه ی کوچیک نه. اگر بزرگتره هم ست میز صندلی کوچولو بیشتر به دردش می خوره که عادت کنه پشتش بشینه کتاب بخونه نقاشی کنه و...

اگر می خواین حتما مبل بگیرین فقط در صورتی بگیرین که وسایل مهم برای سلامتی و امنیت مثل صندلی ماشین و تشک خیلی خوب و... گرفته باشین.

کاربر جدید نیستم، چند سال پیش زمان بارداری عضو بودم مدتی. الان دوباره برگشتم :)