2752
2734
عنوان

کاربر اوپرا میگن فحش داده راسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11844 بازدید | 159 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

گویا قضییه کیک درست کردنشم با عکس همسرش هم خالی بندی بود

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2731

خودتونو درگیر نکنید.نمیگم دروغگو بود چون من شناختی نداشتم اما خیلیا میتونن تظاهر کنن به اون چیزی که نیستن.خوبی مجازی اینه هرکسی میتونه اونی باشه که نیست و تو نقش مورد علاقش فرو بره اما خب اینهمه پیگیری واسه یه کاربر تو سایت هزاران کاربره تعجب داره

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
قشنگ باز کرده بود همه چیو؟کنجکاو شدم سربسته بگو😂😂

نه عززم اینطورا هم نبود خودش نیست اما خداش هست و نمیشه حق الناس گردن خودم بزارم

اما انقدر بود گه  قطعی صد در صد کاربری داشت داشت 

خصوصا با تاکیدایی که نی‌نی‌یار پنج درمورد همچین کامنتایی کردن 😁

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍
من تو اون تاپیک بودم، دروغ نگفته بود که...

من تا اخرش نخوندم نمیدونم اومد توضیح داد یا نه.بالاترم گفتم 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
من تو اون تاپیک بودم، دروغ نگفته بود که...

ای بابا هرکی یه چیزی میگه 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
نه عززم اینطورا هم نبود خودش نیست اما خداش هست و نمیشه حق الناس گردن خودم بزارم   اما انقدر بو ...

خدا نکشتت دختر یکم توضیح بده ببینم درباره چی بوده اصلا یواشکی سربستع بگو خب

ببین سریع بگو زیر ۳ دیقه حذف کن پستت رو هیچی نمیشع

👍🏾👍🏾👍🏾👍🏾

نه هیچوقت چنین کاری نمیکنه یه بار دیگه هم قطع شد معروفه  خودشو در حد کاربرای بیشعور اینجا نم ...

وا ما کجا بیشعوریم😕

به قول گلپا:وقتی این ربنا را میخوانند میتونی این رو معنی کنید برای من؟ ما فردوسی داریم فردوسی جلوی عربی خواندن ما رو گرفت. مصر با اون عظمتش زبانش عربی شد. ما دنبال این هستیم که زبانمان را عربی کنیم؟ خوب آقا ما این همه ردیف های موسیقی داریم!اسم خیابون حافظ رو تو شیراز به شجریان تغییر دادندملت خوشحال هستند!😐😐😐
خدا نکشتت دختر یکم توضیح بده ببینم درباره چی بوده اصلا یواشکی سربستع بگو خب

یکی از تظاهراش این بود که تامیک زده بود مواظب قد و وزن و اندامتون باشید یه خانوم باید همیشه رو فرم باشه بعد توی یه تاپیک دیگه گفته بود بالای ۹۰ کیلوئه

یکی از تظاهراش این بود که تامیک زده بود مواظب قد و وزن و اندامتون باشید یه خانوم باید همیشه رو فرم ب ...

😁85کیلوعه