2737
2739
عنوان

کاربر اوپرا میگن فحش داده راسته؟

11783 بازدید | 159 پست

قطع دسترسی شده میگن به یه کاربر فحش خیلی زشتی داده. حقیقت داره؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لابد چیزی گفته ک قطع شده

اخع خیلی با ادب بود باورم نمیشه 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2740
امروز سایت مومو و نهنگ آبی و اوپراست فقط

😁تو خبر نداری چی شده؟ 

واقعا؟یادمه اخرین بار بچه ها چندتا دروغاشو فاش کرده بودن تو پربازدیدا احتمالا خودش خواسته قطع کاربری بشه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
نه هیچوقت چنین کاری نمیکنه یه بار دیگه هم قطع شد معروفه  خودشو در حد کاربرای بیشعور اینجا نم ...

خب منم دقیقا سوالم همینه باورم نمیشه ولی انگار اینطوری شده نمیدونم 

2706