2733
2739
عنوان

کاربر اوپرا میگن فحش داده راسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11783 بازدید | 159 پست
درک میکنید الان حرفی زدید که تهمت هست من توی اون تاپیک هم گفتم ربطی به مذهب نداره اعتقاد اشتباه و ...

من کامنت دیدم از شما که گفتید به طرز فکر هم ج ها هم باید احترام گذاشت پس یعنی اعتقادات همه 

یعنی به طرز فکر عرب جاهلی و یه قاتل و یه متجاوز هم باید احترام گذاشت

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درک میکنید الان حرفی زدید که تهمت هست من توی اون تاپیک هم گفتم ربطی به مذهب نداره اعتقاد اشتباه و ...

عزیزم سقط کردن عمدی هم متمایز از همون کار اعراب جاهلی نیست

همیشه به خانمایی که قصد بارداری دارن یا سن ازدواجشون مطابق سلیقه شخصی شما نبوده دیدم که بی ادبی و حتی بعضا متاسفانه توهین به خانواده شون کردید

شما  به نوعی درگیر یک جاهلیت‌مدرن هستید درحالی که‌خودتون بی اطلاعید که به مراتب این نوع جهل بدترم هست

خیلی از مسائلی که بهشون افتخار میکنید به نوعی فجایع اخلاقی محسوب میشن و از نظر عقل و شرع مردودن

بااین اوضاع ، حدو حدود خودتونو بدونید و دیگه به‌کاربرا بی ادبی نکنید

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
من دروغی ندارم بگم.حدس میزنم نی نی یارها  به تاپیکهای تعطیل شده هم دسترسی داشته باشند و میتونند ...

عزیزم اولا که اگه چنین تاپیکی زده باشم که به کسی ربطی نداره به این تاپیک هم مربوط نمیشه در ثانی قطعا دسترسی دارن و قطعا من چنین تاپیکی نزدم میتونن بررسی کنن 😂واقعا نمیدونم این حرفا رو از کجا درمیارین کاربریهای دوم و مشکوک😆😆

ولی شما جوجه ها که تو گروهها جمع میشید علیه این و اون حرف درمیارید و پشت سر کاربرها صفحه میگذارید من رو نمیتونید عصبانی کنید و به هدفتون برسید😝

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
حالا بحث هارلی شد هارلی چرا دیگه نیست من از موقع تاپیک آدامس هارلی چهار بار نمی‌دونم سه بار قطع کارب ...

اونم  فکر کنم دروغاش  رو شد خجالت کشید رعفت دیگه

زمستان سرد منم بهاری گرم دارد،،،بزرگ میشم واسه کسی که کوچیکم کرد...🥰😉
سلام دقیقا کدوم دروغ ها کمی اخلاقی تر رفتار کنید 

سلام 

دو مورد رو من توی این تاپیک گفتم اولیش اون تاپیکی بود که میگفتن شما در مورد تحصیلات و چیزای دیگه دروغ گفتید که اونجا من شنونده بودم چون چه شما راست بگید چون اونا بهرحال فرقی به جال من نداره به من مربوط نیست.مورد دوم در مورد تناقض بین ایده آلتون و اندامتون بود برام تعجب داشت که اونم بعدش که پست گذاشتم متوجه شدم اونم به من ربطی نداشت در کل زیاد در  مورد کاربرا فکر نمیکنم که بخوام باورشون کنم یا نه .در هر حال بازم ببخشید عذر میخوام حلال کن🙏🙏

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
سلام  دو مورد رو من توی این تاپیک گفتم اولیش اون تاپیکی بود که میگفتن شما در مورد تحصیلات و چی ...

ببین من اصولا با ایده‌آل برای زن‌ها یا مردها تعیین کردن مخالفم. خودم هرگز این کار رو نمی‌کنم. چون به نظرم تفاوتای آدما زیباست.اما ایشون به هر حال گفته ایده‌آل من فلان چیزه. نگفته خودم عینا همونم که متهمش میکنی به تناقض داشتن.

آدم میتونه چیزی رو دوست داشته باشه و خوب بدونتش حتی اگه در موردش صدق نکنه. این تهمت بی‌پایه‌ایه

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
2738
ببین من اصولا با ایده‌آل برای زن‌ها یا مردها تعیین کردن مخالفم. خودم هرگز این کار رو نمی‌کنم. چون به ...

من با ایشون بودم گلی🤗🤗

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️