2733
2734
عنوان

کاربر اوپرا میگن فحش داده راسته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11844 بازدید | 159 پست
به کاربری فحاشی نکردن  اما کامنتی گذاشتن که +۱۸بود.

چی بود مگه؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
به کاربری فحاشی نکردن  اما کامنتی گذاشتن که +۱۸بود.

چیبود مگه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟یادمه اخرین بار بچه ها چندتا دروغاشو فاش کرده بودن تو پربازدیدا احتمالا خودش خواسته قطع کاربری ...

واقعا؟ در مورد چیا دروغ گفته بود مثلا؟ 

اغلب رابطه ها ب این دلیل شکست میخورند ک وقت بسیاری را بجای لذت بردن از همراهی یکدیگر، صرف خاطر نشان کردن اشتباهات همدیگر میکنیم 
2731
واقعا؟یادمه اخرین بار بچه ها چندتا دروغاشو فاش کرده بودن تو پربازدیدا احتمالا خودش خواسته قطع کاربری ...

چ دروغی؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

از نی نی سایت یاد گرفتم که با ۴ تا جمله ادمارو قضاوت نکنم اسمشم مجازیه 

هیچ کس خود واقعیش نیس

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
چرا ادما رو انقد گنده می کنید 🙄

چ گنده ای؟ اوپرا مودب ترین کاربر سایت بود 

عزیزانی که پرسیدین چی بود 

اول اینکه نمیتونم بگم چون اگه بگم خودم هم قطع میشم 

دوم اینکه اصلا بخوام هم روم نمیشه بگم واقعا در شان خودم نمیبینم 

فقط بگم +۱۸درمورد مردا بود

ان‌شاءالله برمیگردن بلاخره آدمیزاد ممکن الخطاست

توسل بر امامت(حق شاه نجف)کن، حمایت می‌کندحتما😍