2752
2739
عنوان

میخام جدا شم

245 بازدید | 16 پست

من نامزدم و کلی بلا سرم اومده آقا این مرد گنده  پدر منو در آورده حالا کار های دیگرش به کنار به من میگه بیا با مامانم اینا بمونیم هرچی میگم نه فایده نداره چیکارش کنم حالا اینم به کنار دیشب اومدم ی لباس 🔞 پوشیدم اومدم جلوش نه نگاه نه چیزی روشو برگردوند خوابید 😶😶

کسی که عاشِقِ گُربِه هاست 🐈‍⬛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میشه تاپیک مادرم میگه طلاق بگیر رو برام گزارش بزنید ممکنه شناسایی بشم ممنون

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

والا آدم میاد یه چرخی تو سایت بزنه پشم واسش نمیمونه

چقد آدما متفاوت،زندگیا متفاوت،خواسته و ارزشا متفاوت

طرف شوهرش تفریحی بهش خیانت میکنه،عادت شده واسش،بعد افتخار میکنه که شوهرش کادر پزشکیه و هرکی بهش میگه طلاق بگیر میبندش به فحش،طرف دیگه شوهرش تو نامزدی زده سیاهو کبودش کرده وباهاش مث سگ رفتار میکنه میگه برم منت شوهرمو بکشم حتما تقصیر خودم بوده که کتک خوردم،حالا توهم چون لباس مثبت هیجده پوشیدی و شوهرت گرفته خوابیده میخوای طلاق بگیری🫤

ما هیچ...مانگاه...

والا آدم میاد یه چرخی تو سایت بزنه پشم واسش نمیمونه چقد آدما متفاوت،زندگیا متفاوت،خواسته و ارزشا مت ...

آقااااا تاپیکت واقعا منو تحت تاثیر قرار داد جدی ها راست میگی عزیزم 💓 

کسی که عاشِقِ گُربِه هاست 🐈‍⬛