2733
2734
عنوان

رقص و لاغری ( متخصصاش بیان وسط 😁)

5351 بازدید | 20 پست

سلام خانوما بنده رژیم سفت و سخت دارم روزی یکساعت پیاده روی میکنم و به اضافه ۲۰ دقیقه آخر شبا میرقصم .. هیچ جورههههههههه نمیتونم رقصم بیشتر کنم سینم میسوزه شدید آب میخورم درست تنفس میکنم اما ظرفیت تنفسیم پایینه چون کلا اهل ورزش نبودم هیچ وقت .. اگر این نفس بند اومدنم نباشه ۳۰ دقیقه رو میتونم برقصم .. راهی دارید ک سوزش سینم کم شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وسط ورزش اب بخور بعدشم کم کم ب دقایق ورزشت اضافه کن.و این که پیاده رویتم از اروم کم کم ب دویدن تبدیل کن.

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2731
وسط ورزش اب بخور بعدشم کم کم ب دقایق ورزشت اضافه کن.و این که پیاده رویتم از اروم کم کم ب دویدن تبدیل ...

درسته یعنی یهو ۱ ساعت نرقصم کم کم اضافه کنم..وای پیاده رویم ک یکم تند میشه انگار از جنگ برگشتم قشنگ خفه میشم از بی هوایی و سوزش سینه مث سالمندام🥺

2740
رقص فقط تناسب اندام میاره  ۱۵ ساله تو کار رقصم

چقدر جالب خوشحالم باهاتون آشنا شدم 

پس توقع لاغری نمیشه داشت 

البته متوجه هستم کاهش چربی بسته به رژیم غذاییه اما فکر میکردم رقص با بالا بردن متابولیسم کمک زیادی کنه 

و در نهایت فک میکردم خیلی لاغر میکنه .. شما تهرانین؟ 

چقدر جالب خوشحالم باهاتون آشنا شدم  پس توقع لاغری نمیشه داشت  البته متوجه هستم کاهش چربی ...

عزیزم خب لاغرم میکنه ولی نه درحدی که بگی وااااوووو

رقص خیلی تند باید داشته باشین که چربی سوزی انجام بشه 

نه عزیزم تبریزم

متوجه نشدم یعنی چطور سینتون میسوزه؟

درسته یعنی یهو ۱ ساعت نرقصم کم کم اضافه کنم..وای پیاده رویم ک یکم تند میشه انگار از جنگ برگشتم قشنگ ...

اره عزیزم کم کم اضافه کن

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
عزیزم خب لاغرم میکنه ولی نه درحدی که بگی وااااوووو رقص خیلی تند باید داشته باشین که چربی سوزی انجام ...

متوجه شدم کامل 

ببینید دیدین بدنسازی می‌رید یا تند میدوید چجوری میشه؟ نفس کم میارم به هِن هن میوفتم انگار کوه رو بالا رفتم.. بعد قفسه سینم میسوزه و سرفم میگیره و سر درد