2733
2734

سلام وقتتون بخیر اربعین سید و سالار شهیدان امام حسین را خدمت تمام عزیزان تسلیت عرض میکنم ختم 40 زیارت عاشورا هدیه به امام حسین و حضرت عباس و امام زمان و .... رو همه میخونیم به نیت حاجتروایی همه ی عزیزان بسم الله بگین و هر تعداد میخونید رو اعلام بفرمایید ان شاالله به حق امام حسین همه حاجت روا بشیم

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

تاپیک اخرم ختم صلوات (نفری ۷۲تا)به نیت شهدای کربلا مخصوصا علی اصغر(ع) و حاجت روایی همگی دوستان

دوست داشتین شرکت کنین التماس دعا

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 

یک مرتبه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

یکی من‌میخونم

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2740
2706