2737
2739
عنوان

مشاره رایگان پوست و مو

47 بازدید | 3 پست

سلام دوستان

من مشاور و‌نماینده فروش محصولات تخصصیپوست و مو لدورا هلث نوشن الیکس...هستم خوشحال میشم در خدمتتون باشم

اگر تمایل به انالیز پوست و مو خودتون هستین تیم تخصیی مشاوره ما به صورت رایگان میتونن کمکتون کنن این هم پیج اموزشی اینستا در زمینه اموزش انواع راه کار های خانگی 👇🏻👇🏻👇🏻

https://instagram.com/sense_of_beauttyy?igshid=17xopsk3c3sf8

اینستا رو ول کن عزیزم همینجا بگو چطوری پوست روشن و عالی داشته باشیم

خب برای داشتن پوست عالی اول باید پاکسازی عمقی کنیم خودمون که نیازی به پاکسازی های گرون بیرون هم نداشته باشیم اگر شوینده مناسب پوستتون داشته باشین و شیر پاک کن حتما بزنید و هفتگی ماسک اسکراب و پیل اف بزنید دیگه پاتون بع این سالن ها با هزینه های به این گرونی باز نمیشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینستا رو ول کن عزیزم همینجا بگو چطوری پوست روشن و عالی داشته باشیم

اگر میخواین پوستتون اصولی خوب باشه همیشه شمارتونو برام پیام کنید تا فرم مشاوره رایگان و تخصصی و براتون بفرستم تیم مشاوره پوست و مو شمارو اصولی و پیشرفته انالیز میکنن نیازهای اصلی و مشکلاتتون و بهتون میگن

2731