2752
2734
عنوان

مشاره رایگان پوست و مو

47 بازدید | 3 پست

سلام دوستان

من مشاور و‌نماینده فروش محصولات تخصصیپوست و مو لدورا هلث نوشن الیکس...هستم خوشحال میشم در خدمتتون باشم

اگر تمایل به انالیز پوست و مو خودتون هستین تیم تخصیی مشاوره ما به صورت رایگان میتونن کمکتون کنن این هم پیج اموزشی اینستا در زمینه اموزش انواع راه کار های خانگی 👇🏻👇🏻👇🏻

https://instagram.com/sense_of_beauttyy?igshid=17xopsk3c3sf8

اینستا رو ول کن عزیزم همینجا بگو چطوری پوست روشن و عالی داشته باشیم

خب برای داشتن پوست عالی اول باید پاکسازی عمقی کنیم خودمون که نیازی به پاکسازی های گرون بیرون هم نداشته باشیم اگر شوینده مناسب پوستتون داشته باشین و شیر پاک کن حتما بزنید و هفتگی ماسک اسکراب و پیل اف بزنید دیگه پاتون بع این سالن ها با هزینه های به این گرونی باز نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینستا رو ول کن عزیزم همینجا بگو چطوری پوست روشن و عالی داشته باشیم

اگر میخواین پوستتون اصولی خوب باشه همیشه شمارتونو برام پیام کنید تا فرم مشاوره رایگان و تخصصی و براتون بفرستم تیم مشاوره پوست و مو شمارو اصولی و پیشرفته انالیز میکنن نیازهای اصلی و مشکلاتتون و بهتون میگن