2733
2734
عنوان

آبجیم ۱۲سالشه پریود شده

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 50 پست
پدر مادرت با هم خویشاوند ن یا فامیل دور؟

نه هیچ کاره نیستن غریبن باهم کلا

مامان یه خانوم گلیِ سه ساله🥰 همسر یه مرد متعهد و مسولیت پذیر💓بعد از یازده ماه اقدام ناموفق با مصرف یک دوره کلومفین اونم بدون تزریق آمپول آزاد سازی باردار شدم.درحال حاضر دارم با یه مورد خاص افسردگی دست و پنجه نرم میکنم 🫠زندگی با وجود یه جاری حسوووود رو تصور کنیید😵‍💫 تو حتی اگر 💩هم بخری دوروز بعدش میخره میگه خیلی وقته نیاز داشتیم!
نه کلاس پنجمی  متولد مهر بود یکسال عقب افتاد  اره خوبه .میگم از نظر جسه با من برابره

خوبه زمانش

مورد داشتیم کلاس سوم و چهارم شده بودن

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چندروز دیگ یادت میره بازم دعوا میکنید😂😂من پریود شده بودم همه میگفتن چرا شدیی دیگ حس میکنیم راحت نی ...

منم الان همین حس رو بهش دارم 

بعلاوه اینکه هنوز فکر میکنم دیروز بود ک بدنیا اومد 

و پوشکش رو عوض میکردم 

فکر میکنم میبینم یه عمرمون مثل برق و باد گذشت و این غم انگیزه

مامان یه خانوم گلیِ سه ساله🥰 همسر یه مرد متعهد و مسولیت پذیر💓بعد از یازده ماه اقدام ناموفق با مصرف یک دوره کلومفین اونم بدون تزریق آمپول آزاد سازی باردار شدم.درحال حاضر دارم با یه مورد خاص افسردگی دست و پنجه نرم میکنم 🫠زندگی با وجود یه جاری حسوووود رو تصور کنیید😵‍💫 تو حتی اگر 💩هم بخری دوروز بعدش میخره میگه خیلی وقته نیاز داشتیم!
همین امروز برو اماده کن سریع درست میشه

اره حتما این کارو میکنم 

منم الان همین حس رو بهش دارم  بعلاوه اینکه هنوز فکر میکنم دیروز بود ک بدنیا اومد  و پوشک ...

خوش بحالت ابجی مثل شما داره 

من همیشه حسرت ابجی داشتن تو دلم میمونه

خیلی وقتا گریه میکردم ابجی داشته باشم

ایشالله خدا براهمدیگه حفظتون کنه 😍😍😍😍

قدر همو بدونید😍😍😍😍

خوبه زمانش مورد داشتیم کلاس سوم و چهارم شده بودن

اره یادمه ۷ سالش ک بود جلسه اولیا گذاشتن واسشون 

مامانم میگفتم مدیرشون می‌گفته همکلاسی شون پریود شده 

و مراقب بچه هاتون برای بلوغ زودرس باشید 

و من چقدر نگران اون بچه بودم ک کودکی نمیکنه آخه هفت سال چیه؟

منم دخترم13سالشه یبار شد دیگه الان هیچ خبری نیست

آدم بی کس وتنها باشه، بهتره تا اینکه تحمل کنی آدما وشرایط رو،،،، بدا به حال من که هم تنها وبی کسم هم مجبورم تحمل کنم....... 
خوش بحالت ابجی مثل شما داره  من همیشه حسرت ابجی داشتن تو دلم میمونه خیلی وقتا گریه میکردم ابج ...

وای عزیزم🥹 

مرسی مهربونم چقدر چشام اشکی شد از این همه لطف و محبتت 🫂❤️

منم دخترم13سالشه یبار شد دیگه الان هیچ خبری نیست

منم دفعه اولی ک شدم بعدش ۴ماه دقیق یادم نیست یا ۶ماه نشدم بعد دیگه اوکی شد 

میگفتن طبیعیه 

منم دفعه اولی ک شدم بعدش ۴ماه دقیق یادم نیست یا ۶ماه نشدم بعد دیگه اوکی شد  میگفتن طبیعیه  ...

عه یعنی پیگیری نکنم 

آدم بی کس وتنها باشه، بهتره تا اینکه تحمل کنی آدما وشرایط رو،،،، بدا به حال من که هم تنها وبی کسم هم مجبورم تحمل کنم....... 
اره یادمه ۷ سالش ک بود جلسه اولیا گذاشتن واسشون  مامانم میگفتم مدیرشون می‌گفته همکلاسی شون پری ...

اره طفلیا واقعا گناه دارن

بعضی وقتا هم از فشار زیاده، مامان منم از وقتی من دبستانو تموم کردم همش استرس پریود شدنمو داشت چون نمیخواست زود درد و استرسشو تجربه کنم، یادمه همون سالا این حس استرسش به منم منتقل میشد و از استرس دوم راهنمایی شدم که تو خانواده ما زود محسوب میشد منم از سر فشار و اضطراب بود🤣 حس میکردم عمل خطایی انجام دادم اونموقع‌ها

https://harfeto.timefriend.net/17178692639966•🦋مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه💛🌊 
2706