2737
2739
عنوان

ترس از سزارین در حد مرگ😭😭😭

20780 بازدید | 104 پست

هفته ۳۶ بارداری هستم 

دو هفته دیگه سزارین دارم با بی حسی

انقدر میترسم که از الان شبا خوابم نمیبره ضربانم تا ۱۳۰ تا میره

امروز رفتم پیش مشاور. رفتم بیمارستان رو دیدم اما ترسم هر لحظه بیشتر میشه 

من چجوری اون روز برم بیمارستان 😭😭😭 سکته میکنم از فکر اینکه شکممو باز کردن و دست کردن توش. اوایل بارداری هم دچار پنیک اتک شدم

حالم خیلییییی بده فکر میکنم میمیرم سر عمل اونم با ی حال داغون و خراب

یا بچه ی طوریشه چون شکمم تخته و همه میگن کوچیکه

اگه بچه طوریش باشه که من اون لحظه با ی شکم باز میمیرم که

تورو خدا کمکم کنین بچه ها

کمک کنین یکم ترسم بریزه

اتفاقا سزارین خیلی عالیه خیلی خیلی خیلی خیلی بهتر از طبیعی فوقالعادس

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو دو رکعت نماز شکر بخون طبیعی زایمان نمیکنی!زایمان با حسی که اصلا نمیفهمی چی شد دست هم توی شکمت نمیکنن خیالت راحت

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  
2738

بگو بیهوشت کنن خوب ترس نداره این همه عمل سزا ین فکر خراب دور کن والا من طبیعی ترجیح میدن تا سزارین 

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝

توکلت کجا رفته دختر خوب .خدا حواسش به همه چیز هست همه چیز رو بسپار به خدا اروم میشی ببین قسمتت  هر چی باشه همون میشه پس خودت تدبیر نکن بسپار به خودش تا دلت هروم بشه دعا بخون قران بخون.صلوات بفرست

تو رو خدا برای سلامتی نی نی کوچولوی من که تو راهیه و بزودی میاد که من دردهام رو فراموش کنم صلوات بفرستین ودعا کنید.

منم مثل خودت بودم وای فکر اینکه برش میزنن ولی یهو یه شب خونریزی کردم درکمال ناباوری تکو تنها بدون حضور مادرم شوهرم رفتم اتاق عمل اصلن نترسیدم😐مادرم وقتی شنید بیمارستانم داش سکته میکرد گف الان سکته میکنه بچم از ترس میخواس بیاد تو اتاق عمل نذاشتن گفتن حالش خوبه ارومه استرس نداره فقطططط فکرش ترس داره خودش هیچچچچ چیزی برای ترس نداره 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706