2733
2734
عنوان

ترس از سزارین در حد مرگ😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 20882 بازدید | 104 پست

بیهوشی برو

شیاف هست پمپ درد هست نترس قوی باش

الله نگهدار و حافظت باشه عزیزدلم

ان شالله که چیزی نیس اون بالاسری مواظبته و کمکت میکنه😘❤

🌟🌙Bë ŵíţĥ ĥųŝŝęĭń(a)àňð ŕůľë👑••••••{تیكـر تولدمـ(۹۹/۹/۹) و رسیدن به‍ آرزومـه‍}😻😻😻❤مـن جذابـترین و خوشبخت ترینـ و ناناااز ترین و جیییییگر ترینممم آرهه اینجوریااس🙂😻😻😻👑                 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ببین فقط بخاطر ترسمون ودردها میگن سزارین دکترم گفت شما اگر خواهر منم بودی میگفتم طبیعی زایمان کن 

پندار کوچک تو راهی وپارمیس بزرگترین هدیه خدا به من بودومعمجزه بزرگترش همسرم 💝💝💝

😑من ۱ رفتم بیمارستان اصلا اماده نبودم گفتم یکم ترشحاتم بیشتر شده ببینین کیسه ابه گفتن کیسه ابه ۵ فرستادنم عمل 

داروی ببحسی نداشتن گفتن بیهوشی کامل..ناشتا هم‌نبودم صبحانه کامل خورده بودم🙁دکترم به دکتر ببهوشی گفت خطرناکه دکتر بیهوشی فکر کرد گفت چاره ای نیست بیهوشی عمومی پناه بر خدا😑من اشهدم خوندم حتی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731

عزیزم ترس نداره ماها که سزارین کردیم مگه چی شده اتفاق بدی نیفتاده برامون فامیل ما چهارتا بچه سزارین کرد نترس برات خوب نیست انشالله که به سلامت سزارین میکنی 

جهان هر کس به اندازه افکار اوست

ببین منم عین تو بودم ، همه عمرم از بچه دنیا آوردن میترسیدم ، اون شب که خوابم نمیبرد صبحشم تنم میلرزید ، ولی سوزن بی حسی رو به کمرم که زدن هیچی نفهمیدم بعدم دراز کشیدم انگار یه پتوی گرم کشیدن روی پاهام و بی حس شد ، به دکتر بیهوشی گفتم استرس دارم گفت دارو میزنم بخوابی ، بیدار که شدم دخترم کنارم بود و مامانم و شوهرم ، همش همین ، بعدم که دردم با شیاف کنترل میشد .

متاهل هستم

اگر بدونی چقدر راحته به این حالت میخندی اصلا نمیفهمی کی شکمتو باز کردن یهو صدای گریه نی نیت رو میشنوی اونموقع دیگه حواست میره سمت تیکه وجودت اصلا به کل یادت میره شکمت بازه کلش ۲۰ دقیقه هم طول نمیکشه فقط قبل عمل حتما درخواست پمپ درد بده ان شاءالله به سلامتی و آرامش زایمان کنی

منم دو سه هفته ديگه سزارين دارم ان شاالله

نترس بابا

كاري نداره كه

پمپ درد بگير 

بالاخره بچه بايد از يه راهي بياد بيرون ديگه

از طبيعي كه ترسش كمتره

تر و تميز ميري بيمارستان فرداشم برميگردي با ني ني😍

خدا بزرگه عزيزم

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
😐😐😐😐😐😐😐😐😐اصلا ترس نداره من دوبار عمل کردم فقط بیحسی که میره درد داره ترس نداره😂😂😂

شب سزارینت یادمه اون روز که تاپیک زدی اتفاقی دیدم گفتی بعد از زایمانی و فعلا بیحسی داری 

من خیلی به یادت بودم اون روز بس که میترسم خودم

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e0f25596c033

منتظرهعجزه ای از طرف خدا دعام کنید🙏🙏🙏🙏

عزیزم منم چند روز پیش عمل وسزارین داشتم.مثل شما وحشت داشتم ولی شکر خدا هیچ ترسی نداشت.تنها چیزی که باید رعایت کنی اینه که بعد از عمل خیلی تکون نخوری و سرتو بالا نگیری چون عمل با بی حسی سردردای خیلی بدی داره.توکلت به خدا باشه ان شاءالله نی نی سالم میاد بغلت😍