2733
2734
عنوان

اقدام تو کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 118 پست
تازه اگه بدونی دو سه تا بچه میخوام:))

چرا چه خبره

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
تازه اگه بدونی دو سه تا بچه میخوام:))

اگه چندتامیخاستی ک از ۲۳ یا۲۴ اقدام‌میکردی بهتربود بنظرم

چون تا ۴۰ مشغول بچه اوردن میشی و بعدش فاصله سنیت بابچت زیاده و و اون موقه حوصلت کم شده حتی

نی‌نی قشنگم امیدوارم بااومدنت.خیر برکت و خوشحالی برای منو باباییت داشته باشه عزیزدلم.لطفای صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب خودت درخواست بده.اینجام نمینویسن خودمون باید بکیم

درخواست میدادم و گفتم، قبول نمیکرد. و به جز اون تو اینجور شرایط غیر قابل نیاز از نظر اونا، بیمه هم پول رو قبول نمیکنه. هر سونو ۳۰۰ ۴۰۰ دلاره بدون بیمه

2731
کسی که بکارتشو از دست میده و رابطه داره نباید بذاره زیاد بگذره برای بارداری چون تخمدان یواش یواش فع ...

ما جلوگیری میکردیم بعد یکسال ونیم اقدام کردیم همون بار اولم گرف ....هیچی هم نشد

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
اگه چندتامیخاستی ک از ۲۳ یا۲۴ اقدام‌میکردی بهتربود بنظرم چون تا ۴۰ مشغول بچه اوردن میشی و بعدش فاصل ...

دیگه دستم بند درس بود:)) اگه بخوام زیاد بیارم، فاصله کم میذارم دو سال یا نهایت سه. ولی فعلا که اولیشم در کار نیست که واقعا بدونم دو سه تا توانم میکشه یا نه:)))😂😂

درخواست میدادم و گفتم، قبول نمیکرد. و به جز اون تو اینجور شرایط غیر قابل نیاز از نظر اونا، بیمه هم پ ...

اره میدونم توی ایران درمان راحت تر و کم خرج تره.

و دکترای اینجام تو این زمینه بهترن.

اگر اومدی ایران برو پیش دکتر تا برات انجام بده.

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
[QUOTE=157811981]کی باردار شدی....😂۱۷ اسفند ۹۸

پس آبان دنیا میاد بچت ...مال من وسطای آبان 

2740
افرین چقد شجاع خوشم اومد    

😄😂❤ممنونم...آخه چبکا کنم آدم هرچقدر حساسیت بخرج میده بیشتر گرفتار میشه انگار

خیلی پولدارین چندتا میخوای

ن خیلی زندگی معمولی اما شوهرم عاشق بچه اس منم خدا بخواد میارم.

عزیزم هر آن کس ک دندان دهد نان دهد.

ما خودمون11تا بچه ایم چجور بزرگ شدیم بچه های منم همینطور بابا پیر شدم حداقل یکی باشه ی تلفن بهم بزنه  

امیداوارم همه ارزومندان ب زودی زود مادر بشن.امین.
ننوشته برامن خب چرا نمینویسن من نمیدونستم همچین چیزی

خوب بپرس از دکترت یا آزمایشگاه

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
نمی دونم چرا اینقدر تک فرزتدی رو خوب میدونید دو سه بچه اوردنو زیادی  خارج از کشور که اصلا اینط ...

پول باشه که خوشمون میاد ۵تا بیاریم ....چون داخل کشور پول نیس کم مونده به گدایی برسیم براهمین ....وگرنه مام خارجکی فکر میکردیم

2706