2733
2734
عنوان

اقدام تو کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سیستم درمانی اینجا خیلی عجیب غریبه برام:)) ۵ سال به دکتر میگفتم چک اپ برام سونو بنویس نمینوشت میگفت ...

خوب خودت درخواست بده.اینجام نمینویسن خودمون باید بکیم

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

سلام من پارسال ی سقط داشتم و امسالم دکتر رفتم گفت معلوم نی کی کرونا بره اقدام کن منم بعد چند ماه اقدام الان باردارم اما خیلی ها رو هم دیدم ک بی دلیل باردار نمیشن  منم 27سالمه چون چند تا بچه میخوام از سنم ترسیدم و اقدام کردیم.

امیداوارم همه ارزومندان ب زودی زود مادر بشن.امین.
2731

من مثل خانمای قدیمی بدون رفتن به دکتر اینا قبل اقدام همینجوری اقدام کردم .....تو اولین اقدامم حامله شدم دیگه تا وارد سه ماهم بشم حتی بی بی هم نزده بود ...ماه سومم رفتم آز دادم مثبت بود که اونوفت شروع کردم رفتن به دکتر....اینقدر حساسیت به خرج ندین توکلتون بخدا باشه....

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
ب.کارت رو نزدید؟

نمیدونم خودم فکر میکنم ارتجاعی بودم 

چون اصلا خون ندیدم هر رابطه هم خیلی دردناک بود برام 

الان از معاینه برا زایمان وحشت دارم 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
حق داری واقعا ولی بیش از حد حتی رعایت کن برای خاطر نینی تو دلت

ولی نمیتونم ب خودم استرس بدم دیگه .در حد معمول رعایت میکنم.توکل برخدا

نی‌نی قشنگم امیدوارم بااومدنت.خیر برکت و خوشحالی برای منو باباییت داشته باشه عزیزدلم.لطفای صلوات برای سلامتی پسرم بفرستید.
خریدها و ضد عفونی هارو همسرت انجام میده؟

ببین تقریبا روال عادی زندگیرو دارم فقط با ماسک و الکل. خرید گاهی میرم . بچه بزرگمو پارک میبرم. فقط مهمونی و جاهای خیلی شلوغ نمیرم

سلام من پارسال ی سقط داشتم و امسالم دکتر رفتم گفت معلوم نی کی کرونا بره اقدام کن منم بعد چند ماه اقد ...

خیلی پولدارین چندتا میخوای

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
من مثل خانمای قدیمی بدون رفتن به دکتر اینا قبل اقدام همینجوری اقدام کردم .....تو اولین اقدامم حامله ...

افرین چقد شجاع خوشم اومد  

امیداوارم همه ارزومندان ب زودی زود مادر بشن.امین.
دوستان من تنبای تخمدان دارم ...باید چکارکنم...بجدار میشم؟؟

اره میشی.فقط درمانو زووود شروع کن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........
2706