2733
2734
عنوان

قرص اهن ایرانی استفاده کردین؟

218 بازدید | 27 پست

خوب بوده؟

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گیاهیشو

آیرون پلاس

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜

من استفاده کردم یکی مونده داره تموم میشه هیچ عوارضی هم برای من نداشت 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

فروفورت گاین مال عبیدیه ولی نمیدونم اینجا میزنن یا نه. هیچ عارضه ای نداره

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
من فروس سولفات مصرف میکنم 

خوبه عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«تیکر آرزوهامه میدونم دیگه خیلی زود دیگه همونی میشه که میخوام:)»میدونم بزودی:داد میزنم ایجان،ایجان..دارم میرم به کرماااااان دارم میرم به کرمان:)...قشنگم میشه برای قبولی امسالم تو رشته و دانشگاهی که میخوام و رسیدن به عشقم و تموم شدن فاصله‌ بینمون یه صلوات بفرستی و ب منم بگی برات بفرستم...اینجا فضای مجازیه ولی قلبامون مجازی نیست،اونور گوشی یه قلب واقعی داره میتپه،مراقب حرفایی که میزنیم باشیم😘🥲🤍به آرزوهایم قولِ رسیدن دادم☺💛در من دختری سازِ امید مینوازد...😍...الهی همه برسیم ب آرزوهای زیبامون😍بالاخره میرسه روزایی که من آرزوشونو دارم:)بالاخره زندگی روی خوششو به منم نشون میده میدونم...
راسش نمیدونم هنوز🙁 منم دنبال بهترش میگردم

عزیزم من برای برطرف شدن کم خونیم فروفورت خوردم خیلی خوب بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706