2737
2739
عنوان

زن‌ عموی جوگیرِ من

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو خدا به داد عروس بیچارت برسه 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2742
چون با آی وی اف و بدبختی بچه اورده خدا زدس؟  

درست خوندي عزيزم؟؟

نوشتم بخاطر حجم مغزش 

چيكار ب بچش دارم گل من

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ببخشیدا زن عموت عقل نداره عین زنداداش من دوتا دختر داشت به پسرای من حسودی میکردبه خدامن یکبارهم جلوش ...

سومی پسر بود؟ 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
ببخشیدا زن عموت عقل نداره عین زنداداش من دوتا دختر داشت به پسرای من حسودی میکردبه خدامن یکبارهم جلوش ...

حالا سومی بالاخره پسر شد آیا؟،،

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
درسته .خدا بهتر میدونه که به کی دختر بده به کی پسر . ما تو مجتمع هر از گاهی بچه ها رو میبریم تو حیا ...

اصلا باکساییکه جنسیت براشون مهمه بحث نکنید اینااحمقن بحث با احمق هم بی فایده اس فقط اگر مستقیم چیزی گفتن بگو من همیشه خداروشکز میکنم بابت دوتا فرشته هام پسرهم خوبیای خودشو داره 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
از الان بگرد چند تا جمله ی دهن پر کن و ماتحت سوزان در مورد دختر پیدا کن حفظ کن رفتی پیشش دخترت هر ...

حالا عموم همش ب دخترام با اینکه یکیش هنوز تو شکممه میگه عروسم. اما اون عفریته زورش میاد

بخدادیگه بریدم.بخاطرش حتی خونه مادرمم نمیرم.دخترشوهمش یادمیده.میره توکوچه ب بچه میگه بافلانی بازی نکنید.پسرمنم گریه میکنه.بعدهمومیزنن.ازاوتورم اون خانم میادسرمن.خودش ازاول چون پسردوس داش.الان تایکی حتی یه خوراکی ب پسرمن میده.میگه چون اون پسره انقددوسشدارن

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍
حالا عموم همش ب دخترام با اینکه یکیش هنوز تو شکممه میگه عروسم. اما اون عفریته زورش میاد

😂😂

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
به عموتون بگین ازدوادرمون کردنتون خیلی.مردی تون معلوم شد ،😂😂😂

کاش اون لحظه ب ذهنم رسیده بود اینو میگفتم

ولی اون موقع انقد ناراحت شدم ک دهنم قفل شد

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
از قدیم گفتن : ندیده حالا که دیده به خودش ر..ده

وااااااووو عجبه ضرب المثلی لعنتیییی

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
2706