2733
2739
عنوان

زن‌ عموی جوگیرِ من

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 89 پست
چون با آی وی اف و بدبختی بچه اورده خدا زدس؟ 

ن چون فک میکنه هنر کرده پسر اورده

مغزش انقد کوچیکه

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسم دخترم یاسمینِ 😘

ای جونم خدا نگهش داره

من خودم یاسمنم

میخام اسم دخترم بزارم یسنا😍

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜

هی روزگار .... بعد اونوقت خواهرشوهرای من چون چهارتاشون دختر دارن وفقط یکیشون پسر داره همیشه میگن ما دختر بیشتر دوس داریم پسر عذابه و فلان.... خدا شاهده اگر بچم دختر بود رسوام میکردن که بچش دختره و یه پسر برا داداشمون دنیا نیاورد و ....

2731
بخدادیگه بریدم.بخاطرش حتی خونه مادرمم نمیرم.دخترشوهمش یادمیده.میره توکوچه ب بچه میگه بافلانی بازی نک ...

مشکل از شماست ببخشیدا

چه لزومی داره بچتون با همچین احمقایی بازی کنه؟شماهم زانویه غم بغل گرفتین که بچتونو تو بازی را نمیدن؟

اینجور مواقع بچه تونو تو محیطی بزرگ کنید که بهش انسانیتو یاد بدن نه تبعیضه

گر میبینید خطره شخصیتی بچتونو تهدید میکنه شرایطو تغییر بدین که بچتون تو محیطه خوب بار بیاد اصلا اجازه ندین بچتون بره سمتش اگر هم مجبور به ارتباط باهاشون هستین خیلی سرسنگین  

مام زیاد دیدیم از این فتنه ها تو فامیلمون 

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
هی روزگار .... بعد اونوقت خواهرشوهرای من چون چهارتاشون دختر دارن وفقط یکیشون پسر داره همیشه میگن ما ...

اره دقیقا

ی خواهرشوهر دارم خدا بعد ۷ سال با کلی درمون بهش ی پسر داد 

حالا خدایی اون تبعیض قائل نمیشه 

اما انگار داره اقدام میکنه دوباره بازم مشکل پیدا کردن بچه دار نمیشن 

حالا اینبار ک فهمید حاملم ی حرفایی زد اینقدر ناراحت شدم 

نمیدونم مردم چرا حرصشونو سر من خالی میکنن

اره دقیقا ی خواهرشوهر دارم خدا بعد ۷ سال با کلی درمون بهش ی پسر داد  حالا خدایی اون تبعیض قائ ...

چون یاد گرفتن سر بقیه خالی کنن. یکی از خواهرشوهرام سه تا گل دختر داره همه بهش میگن بذار باز حامله بشی پسر بیاری منم گفتم باید خوشحال باشه دختر داره دنیا رو داره ،اما فکر میکنن چون بچم پسره نمیخوام اون حامله بشه ادم میمونه چی بهشون بگه که بهشون بر نخوره و ناراحت نشن

2740
چون یاد گرفتن سر بقیه خالی کنن. یکی از خواهرشوهرام سه تا گل دختر داره همه بهش میگن بذار باز حامله بش ...

ولشون کن تو این دوره مردم انقدر عصبی شدم هر حرفی بزنی ب منظور میگیرن

ولشون کن تو این دوره مردم انقدر عصبی شدم هر حرفی بزنی ب منظور میگیرن

دقیقا امروز خواهرم جوری دلمو شکست که باورم نمیشه یعنی اصلا توقع نداشتم نتونستمم جوابشو بدم خیلی دلم گرفت خدا به دل همه آرامش بده 💙

دقیقا امروز خواهرم جوری دلمو شکست که باورم نمیشه یعنی اصلا توقع نداشتم نتونستمم جوابشو بدم خیلی دلم ...

بعضی وقتا آدم دلش میخواد با عالم و آدم قطع رابطه کنه ک اینقد آزار نبینه

کاش اون لحظه ب ذهنم رسیده بود اینو میگفتم ولی اون موقع انقد ناراحت شدم ک دهنم قفل شد

اشکال نداره عزیزم بیخیال

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
خیلی‌ قشنگه  منم میخوام اسم اون تو راهی رو بذارم یلدا

یلدا هم خیلی قشنگه😍

حالا سومی بالاخره پسر شد آیا؟،،

آره بابا اینقدر نذر ونیاز کردیم خدا ی پسر بهش بده شاید دست از این حسادتاش برداره اما انگار بدتر شد باورتون میشه به مارک پوشک پسر من حسودی میکرد ۱۵ سال پیش.البته به دکتر گفته بود اگه دختره سقطش کن اگه پسره نگه دار

2706