2737
2734

حس میکنم رژیم چاقی فرستاده تا لاغری 😐😐

من وزنم ۸۷ قدم ۱۶۲

سنمم۳۱

برای وعده صبونه ۳و نیم کف دست نون داده با پنیر و چای

ولی نهار شامش نگممم🤕

نهار برنج باشه۱۸ قاشق

پلو مخلوط ها ۲۲ قاشق

یا نونی باشه پنج کف دست نون (من حالت عادی سه چهار کف دست میخورم )

تازه ایناش ب کنار هر وعده نهار یا شام گوشتش حدود ۱۵۰ تا ۲۰۰ گرمه

یعنی من هفته ای یک کیلو باید گوشت بخورم

ماهی چهار کیلورفقط من 🤕🤕🤕

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تماس بگیر بگو انگاری اشتباه فرستادی

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز
2728

😂😂😂😂 

حالا برای من نوشته بود ، اگه خورشت بود 

۳ قاشق آب خورشت 

برنج ۱۰ قاشق 

اکثرا برنامه آماده میفرستن

درخواست دوستی ممنوع❌‼️تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠
میان وعده چی

داره

چند تا داده انتخاب کنم

میوه و چای و خرما

شیر و نصف مور

نون پروتئینی یکی با پنیر و یه گردو

یه دوش آب گرم یه لباس راحتی یه موسیقی ملایم یه چای تازه دم..به درکک که خیلی از مشکلات حل نمیشن!!( کاربر نفس ۷ سال نودم که کاربری دوازده سالم بدون هیچ علتی تعلیق شد)
2740
رژیم یمومی ؟

نه

سریزی تو اینستا 

بهتر بود به جای این رژیمای آماده که برای همه تکراری میفرستن با برنامه مانکن کالری شماری میکردی

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
تماس بگیر بگو انگاری اشتباه فرستادی

پیام دادم بهش الان

هنو نخونده

😂😂😂😂  حالا برای من نوشته بود ، اگه خورشت بود  ۳ قاشق آب خورشت  برنج ۱۰ قاشق&nb ...

این باز معقول تره خیای 🥵

بهتر بود به جای این رژیمای آماده که برای همه تکراری میفرستن با برنامه مانکن کالری شماری میکردی

ترسیدم اصولی نباشه استپ بخورم

2706