2737
2734
عنوان

زن‌ عموی جوگیرِ من

| مشاهده متن کامل بحث + 1097 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ازش فاصله بگیر.مایه فانیل داریم ازوقتی بچم بدنیاامدروزگارمنوسیاه کرد.بچش دختره.ازاولم میگفت من هنش میرم لباس پسرونه واس بچم انتخاب نیکنم.من بخدامیگفتمکاش واسه من پسرشه.حالابرعکس شد من بچم پسرشدواسه ایشون دختر.حالافقط کافیه یه اتفاقی بیفته.یابچه هادعواکنن.علاوه براینکه بچمومیزنه میادسرمن.اره این پسره بچه من دختره.بایدحواست بیشتربهش باشه.یامثلاتوهم داره همش میگه بچه فلانیوبیشترازمن دوسدارن چون پسره.خیلی ناراحت میشم بخدا.اینسری دیگه گفتم یه باردیگه دستت ب پسرم بخوره نخورده.اونم گفت من نفرینت کردم نفرینم بگیرتت

وزن فعلی۷۰.هدف اول ۶۲.هدف نهایی ۵۸.خدایاب امیدتو😍😍
وای منم درد تو رو کشیدم😔 زنعموم هینکارا رو در حقم کرده حتی عمومم توروم صدبار گفته بچه اول بااااید ...

به عموتون بگین ازدوادرمون کردنتون خیلی.مردی تون معلوم شد ،😂😂😂

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة
2731

از الان بگرد چند تا جمله ی دهن پر کن و ماتحت سوزان در مورد دختر پیدا کن حفظ کن

رفتی پیشش

دخترت هر کاری کرد، فوری بگو

چه می دونم

از اینا که هر کی دختر داره جاش بهشته

یا هی فرت و فرت بگو خدارو شکر تو غم و غصه هام دو تا دختر غمخوار دارم

یا بگو خداشکر پسر ندارم که همش نگران ول بودنش تو کوچه و خیابون لات بازی از این چیزا باشم

چند تا جمله یاد گیر خب

قبل این که اون از پسرش تعریف کنه، تو شروع کن

دقیقه به دقیقه هم بگو خدارو شکر بهم دختر داد یه لیوان آب دستم میده

یا بگو اگه پسر بود اب دستم نمیداد که هیچ، یه لقدم بهم میزد

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2740
میدونم که جنسیت توی این دوره زمونه معنی نداره ولی با این آدم مثل خودش حرف بزن توجمع الکی بحث بنداز ب ...

درسته .خدا بهتر میدونه که به کی دختر بده به کی پسر .

ما تو مجتمع هر از گاهی بچه ها رو میبریم تو حیاط بازی کنن .فقط دوتا بچه های من پسرن .بقیه دختر 

باوجود این بچه های  من اصلا شیطنت و آزار ندارن .برعکس اون دخترا شیطون ترن .

دقیقا همسایه ها همین حرفا رو به من میزنن همیشه.من نمیدونم چی بگم بهشون .نمیدونم چرا گیر دادن که  پسر خوب نیست  .در صورتی که  من همیشه با بچه هاشون سعی میکنم خیلی مهربون رفتار کنم.

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
وای ازش فاصله بگیر.مایه فانیل داریم ازوقتی بچم بدنیاامدروزگارمنوسیاه کرد.بچش دختره.ازاولم میگفت من ه ...

وقتی گفت نفرینم بگیرتت میگفتی با دعای گربه سیاه بارون نمیات😕

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
وای ازش فاصله بگیر.مایه فانیل داریم ازوقتی بچم بدنیاامدروزگارمنوسیاه کرد.بچش دختره.ازاولم میگفت من ه ...

وای منم بچه اولم باردار بودم یه فامیل نزدیک بهم همش میگفت بچت دختره بچه دختر من پسره بعد مال من پسر شد مال اون دختر شد

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

ببخشیدا زن عموت عقل نداره عین زنداداش من دوتا دختر داشت به پسرای من حسودی میکردبه خدامن یکبارهم جلوش نگفتم پسر خوبه.به زنداداشای خودشم چون پسر داشتن حسودی میکرد ماهمش میگفتیم.دختر خوبه اله بله فایده نداشت سومی رو به خاطر پسر حامله شد همچین خودشو میگرفت که خدا میدونه بعد از به دنیا اومدنش با ما قطع رابطه کرد😂😂

2706