2737
2739
عنوان

من ازدواج کردم ولی 🙃🖤

604 بازدید | 13 پست

ولی پسر تورو نمیبخشم،همه ی ذوق و شوقم برای یک رابطه باتو بود،اونقدری که واسه کثافط کاریات گندکاریات صبوری کردم الان اگه دعوایی بشه با همسرم نمیتونم دیگه صبوری کنم من کل خانومیمو واست گذاشتم نامرد تو جوابمو چی دادی🙃

من ازدواج کردم،اتفاقا با همون پسرعموم که ازش خیلی بدت میومد چون حسودیشو میکردی شغلش بالاتر از تو بود

دوسش دارم،دوسم داره،همه چیو میدونه و کمکم میکنه،فرشته‌ست،

کسیِ که تو هرگز واسم نبودی،

فقط کاش 

هیچوقت نمیدیدمت.

بماند تا روزی که بدبختیتو ببینم تسکینی باشه برای تموم نامردیایی که در حقم کردی🖤🙂

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
بسپارش بخدا و راحت بشین ببین چی میشه

امیدوارم جواب کاراشو بگیره

خانمِ آقایِ پسر عمو🤭💜۲۹ متر زبون دارم پس باهام بحث نکن چون اونی که میبازه خودتی ماچ به کلت😘ّمخاطب من یکسری ... های نینی سایتین،بقیه که جون منن به دل نگیرن💜میدونم میخوای کمکم کنی ولی من برای تجربه های بیشتر به این سایت سر میزنم پس لطفا زیر ۱۸ سال سعی نکنن که منو راهنمایی کنن🤍ممنون میشم
اوهم اومده نی نی سایت داره میخونه🤣

امیدوارم شعور اینو به دست بیارین که توی تاپیک غمگین یک نفر نمکدون بازیتون گل نکنه

مهم اینه که الان خوشبختی عزیزم این باارزش تر از هرچیزیه

میدونم و بابتش خداروشکر میکنم ولی عزیزم بعضی زخما تا ابد خوب نمیشن

امیدوارم شعور اینو به دست بیارین که توی تاپیک غمگین یک نفر نمکدون بازیتون گل نکنه

تو که حالت خوبه گفتی دوستت داره پس نباید غمگین باشی 😂

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷