2733
2734

زندگی پس از زندگی رو میگم

از وقتی یه قسمتش دیدم  میترسم پشه هارو بکشم

چون یکیشون میگفت  اون دنیا بابت اینکه پشه نکشتم  فرستادمش بیرون خونهه  خیلی کارم ثواب داشت

الان یه پشه هست بیچارم کرده

نشسته بود رو صفحه گوشی  یهو بعش گفتم میزنم میکشمتاا پاشو برو اون دنیا هم جلوم نگیر

بدبخت رفت دیگ نیومد😂😂

دیوونه شدیم از دستت موزون

تاپیک اخرم مخصوص حاجت داراست 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

موزون از شخصیت های مورد علاقمه

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731

من یه بار مورچه کشتم

بعد عذاب وجدان گرفتم

رفتم خوابیدم

اومد تو خابم

۱۰ برابر من شده بود

قشنگ مشخص بود برا انتقام اومده

ولی متاسفانه اونجام کشتمش🥲😂

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈

این چرت و پرتا چیه بابا گوش ندهز💆‍♀️

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .

منمممم 

یکی میگف اعضا بدنش اون دنیا ازش گله و شکایت داشتن 

مثلا قلبش سر اینکه سر چیزای بیخودی غصه خوده 

میگف وقتی پات میخوره به یجایی نوازشش کن و معذرت خواهی کن

حالا منی که هی به در و دیوار میخورم😭😂😂😂

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 

واییی آره 🤣

من بچه کوچیک دارم اون روز یه مورچه دیدم بهش گفتم میذارم بری به شرطی که به بچم کار نداشته باشی دیدم رفت سمت در و از در رفت بیرون 😂

دیوانه و دلبسته اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش /یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری/راضی به همین چندقلم مال خودت باش 
2706