2737
2739
عنوان

مامانا کیا دو قلو باردارن وماه اول شکمشون خیلی بزرگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 5122 بازدید | 48 پست

من دو قلو باردار بودم تا ۵ماهگی فقط وزن کم کردم حدوده ۸ کیلو وبعد از اون ۱۳ کیلو اصافه کردم که بلافاصله بعد زایمان همه اصافه وزن به حالت اول برگشت شکمم هم تازه از ماه ۳ به بعد یه مقدار کم بزرگ شد ولی ماه ۷ به بعد خیلی زود بزرگ شد البته وزن بچه ها بود که هر کدوم ۳ کیلو بودن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید تیروییدت کم کار شده یا کمبود ویتامین داری چایی نخور

من مشکوک ب پر کاری تیرویید هستم اما کم کاری ن چون کف دستم وپام ب شدت خیس میشه اگ بیرون از خونه باشم یا دست کسی رو بگیرم

من دو قلو باردار بودم تا ۵ماهگی فقط وزن کم کردم حدوده ۸ کیلو وبعد از اون ۱۳ کیلو اصافه کردم که بلافا ...

خدا حفظشون کنه عزیزم منم بارداری اولم ب شدت تهوع و کاهش وزن داشتم بچم پسر بود ولی نموند برام سقط شد اما الان ک بار دوم باردار میشم کاملا فرق میکنه بادفعه اول اصلا حالت تهوع ندارم اشتهام خیلی زیاد شده ب شدت خسته وبی حالم کمر درد شدید دارم وزود زود ضعف میکنم کاملا برخلاف قبلی 

2742
نفخه عزیزم من انقد نفخ میکردم که شکمم میشد مثل الان که وارد ماه 8 شدم

پس برا منم حتما نفخه ،وای چقدر ذوق دو قلو کردم یهویی  البته برا یکیشم ترس دارم چ برسه دوتا خیلی سخته اما نمیدونم چرا یدفعه ب دلم افتاده خیلی برا روز شنبه ذوق زده ام

خدا حفظشون کنه عزیزم منم بارداری اولم ب شدت تهوع و کاهش وزن داشتم بچم پسر بود ولی نموند برام سقط شد ...

منم اصلا حالت تهوع نداشتم ولی وزنم پایین میومد اشتها ام کم شده بود

2738
پس تپلو هستن این فسقلی ها🤩

الان ک ۶ ماهمه ۱۱ کیلو اضافه کردم 

دکتر ک این بار معاینه کرد گفت بچت ماشاءالله بزرگه 

نمیدونم حقیقت داره یا نه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
منم اصلا حالت تهوع نداشتم ولی وزنم پایین میومد اشتها ام کم شده بود

من خیلی دوست دارم همینطور چاق شم هر روز چون خیلی لاغربودم اینجور پیش برم بچه خوب تغذیه میشه 

الان ک ۶ ماهمه ۱۱ کیلو اضافه کردم  دکتر ک این بار معاینه کرد گفت بچت ماشاءالله بزرگه  نم ...

مبارک باشه عزیزم اتفاقا خیلی هم خوبه بچه ات داره تغذیه میشه درست واین ب نفع خودتم هس ،من بارداری قبلی ک متاسفانه نزدیک ب چهار ماه بود سقط شد اینقد تهوع شدید داشتم هوا میخوردم معده ام پس میداد خخ وحشتناک بود یعنی قشنک حس میکردم طفلی هیچی بهش نمیرسه داره از از استخون ودندونام تغذیه میکنه بس ک دندون درد شدید واستخون درد گرفتم یکی از دندونام ب کل پوسید 

2706