2733
2739
عنوان

مامانا کیا دو قلو باردارن وماه اول شکمشون خیلی بزرگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 5097 بازدید | 48 پست
مبارک باشه عزیزم اتفاقا خیلی هم خوبه بچه ات داره تغذیه میشه درست واین ب نفع خودتم هس ،من بارداری قبل ...

اینطوری خود مادر بیشتر آسیب می بینه 

شیر و خرما زیاد بخور 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینطوری خود مادر بیشتر آسیب می بینه  شیر و خرما زیاد بخور

مصرف شیرم کلا خیلی زیاده  ولی خرما رو از وقتی فهمیدم باردارم گذاشتم تو برنامه ام مرسی عزیزم دیگ چیا برا تقویت خوبه

2731
من مشکوک ب پر کاری تیرویید هستم اما کم کاری ن چون کف دستم وپام ب شدت خیس میشه اگ بیرون از خونه باشم ...

خب هر وقت رفتی دکتر بگو که یه ازمایش چکاب کامل برات بنویسه خصوصا تیرویید کمبود اهن و ویتامین ها

مشكله شماچيه؟؟؟

اول تنبلی الان ک اون رد شده کیست تخمدان بعد دو جلسه ک رفتم دکتر اونم رد شده دیگ الان نمیدونم چه مرضی دارم ک سه ساله منتظرم

دیدم همه نوشتم گفتم منم بنویسم شاید معجزه شدو اونموقع ک تاریخ 1399/9/9شد حامله باشم و بچم سه ماهش باشه خداجونم خیلی ممنونم از داده هاو نداده هات اما تروخدا منو لایق مادر شدن ببینو نزار بیشتر از این حسرتشو بکشم😢😳😳 خدایا حافظ عزیزانم باش😍😍همسر جانم زیر سایه ات خوشبخت ترین بانوی جهانمممم😍😍😍
2740
مصرف شیرم کلا خیلی زیاده  ولی خرما رو از وقتی فهمیدم باردارم گذاشتم تو برنامه ام مرسی عزیزم دیگ ...

من روزی ی بطری شیر میخورم هفته ای ی بسته خرما 

۴ مغز عالیه روزی چند تا دونه بادام خام بخور 

مویز فوق العاده خوبه 

ماهی هفته ای دوبار فقط سالمون و قزل آلا میتونی بخوری 

گوشت گوسفندی مصرف کن من کبابی شو زیاد میخورم میزارم تو فر بدون نون و برنج میخورم ک چاقم نکنه 

قرص ویتامین دی رو میخوای زودتر جذب بدنت بشه وسط غذات بخور وعده ای ک غذات چرب و چیلیه وسط اون غذا بخور

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
من روزی ی بطری شیر میخورم هفته ای ی بسته خرما  ۴ مغز عالیه روزی چند تا دونه بادام خام بخور&nbs ...

مرسی ممنونم عزیزم منم سعی میکنم همه رو بذارم تو برنامه ام  انشالله نی نیت سلامت دنیا بیاد گلم

مرسی ممنونم عزیزم منم سعی میکنم همه رو بذارم تو برنامه ام  انشالله نی نیت سلامت دنیا بیاد گلم

مرسی عزیز دلم همچنین شما دوست عزیز😘

مرسی عزیز دلم همچنین شما دوست عزیز😘

عصری رفتم اینایی گفتی ونداشتم همه خریدم مرسی عزیزم قطعا تجربه ات از من بیشتره چیزایی ک برا بچه خوب نیست وهست ممنون میشم هر وقت تونستی باهام در میون بازی قربونت بشم 🤩😍😘

عصری رفتم اینایی گفتی ونداشتم همه خریدم مرسی عزیزم قطعا تجربه ات از من بیشتره چیزایی ک برا بچه خوب ن ...

منم تجربیاتمو از خواهرم بدست آوردم منم چون بچه اولمه

منم تجربیاتمو از خواهرم بدست آوردم منم چون بچه اولمه

منم خواهر بزرگتر دارم اما من زودتر ازدواج کردم کلا نوه اول خانواده امون میشه بچه ام هنوز ب کسی نگفتم تا سه ماهگی میخوام صبر کنم بعدا بقیه رو در جریان میذارم ،بازم بهت تبریک میگم عزیزم خیلی خوشحال شدم ،شما چندسالته عزیزم

منم خواهر بزرگتر دارم اما من زودتر ازدواج کردم کلا نوه اول خانواده امون میشه بچه ام هنوز ب کسی نگفتم ...

مرسی عزیزم

برای شما هم مبارک باشه ان شاءالله بسلامتی بدنیا بیاد 

دوماه دیگه میشم ۳۰ سال 

شما چطور؟

2706