2737
2734
عنوان

💚چله سوره فتح 💚

10260 بازدید | 124 پست

ان شاءالله از جمعه شروع میشه،،دوستانی ک مایل هستند اسامیشون رو بگن من یادداشت کنم 🙏

اجرتون باامام زمان💚

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

فتح چهل و هشتمین سوره قرآن است که مدنی بوده و 29 آیه دارد. پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم فرموده اند: هر کس سوره فتح را قرائت کند، مانند کسی است که همراه پیامبر در فتح حضور داشته است و در روایت دیگری آمده است: فضیلت قاری سوره مانند آن است که با پیامبر در فتح مکه حضور داشته است و در روایت دیگری آمده است: فضیلت قاری سوره مانند آن است که با پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله در بیعت شجره بیعت کرده باشد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تویی والاترین مهمان دنیایم ❤️که دنیا بی تو چیزی چون تـ❤️ـورا کم داشت‌...❤️.      تیکر سه سالگیِ ارغوانم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرشب میخونم  خیلی عالیه خداروشکر

اسمتو بنویسم عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله وسلم هنگام نزول این سوره به یارانشان فرمودند: سوره ای بر من نازل شد که نزد من محبوب تر و دوست داشتنی تر از همه آن چیزهایی است که خورشید بر آن تابیده است.

امام صادق علیه السلام فرموده است: مال ها و زنان و فرزندانتان را با قرائت سوره فتح از تلف و گزند و آسیب حفظ کنید زیرا هر کس بر قرائت آن مداومت ورزد روز قیامت منادی ندا می دهد تا همه آفریدگانی بشنوند که تو از بندگان خالص من هستی و می فرماید: او را به بندگان شایسته و صالح من ملحق کنید و او را به بهشت نعمت های من وارد سازید و از شراب سر به مهر به او بنوشانید که با طعم کافور است.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسمتو بنویسم عزیزم؟

نه عزیزم منظورم اینه خیلی سوره خوبیه من خودم ختم دارم فدات

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  

@مهاخانوم    

@خورشیدماه    

@ارام334    

@قلبآرا    

@fahime7070    

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@1377lena    

@taziini    

@نـوعـروسadelayt    

@تندیس1372    

@sanazzzzzzzaaaammmmm    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
@1377lena     @taziini     @نـوعـروسadelayt     @تندیس1372 & ...

مرسی گلم که صدام زدی کاش سعادتش رو داشتم همراهیتون میکردم ولی متاسفانه چند تا چله دیگه هم برداشتم برام امکانش نیست انشالله که شما و همه حاجت روا بشید 🤲🌹🌹

يابن الحسن،خـدا کنـد کـه مـرا با خـدا کنـي آقـا،ز قيد و بند معـاصي جـدا کنــي آقـا،دعاي ما به در بسته مي خورد ،ای کاش خودت براي ظهورت دعا کني آقا  ، اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ( لا حَولَ ولا قُوَّةَ إلّا بِاللَّهِ العَليِ العَظيم)
@مهاخانوم     @خورشیدماه     @ارام334     @قلبآرا   &nb ...

لطفا اسم منو هم مینویسید 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 
مرسی گلم که صدام زدی کاش سعادتش رو داشتم همراهیتون میکردم ولی متاسفانه چند تا چله دیگه هم برداشتم بر ...

ان شاءالله ک حاجت روا بشی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هستم اسممو بنویس عزیزم (سیما) برام دعاکنین خونه بخریم و بارداربشم

باشه عزیزم

شماره۲۴

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا اسم منو هم مینویسید 

باشه گلم 

شماره۲۵

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@مهردخت69    

@آناعشق    

@28kiana  

@kourosh1396    

@خداهمينجاست١    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706