2733
2734
شوهر؟ شما مرد میبینید میون این آقایون؟ نه قربونت من یه بار شوهر کردم برای هفت جدم کافیه

پس بچه رو خودت نگه دار الان تو سن حساسیه شاید در ظاهر متوجه نشه ولی از درون بهم میریزه 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من همه بهم گفتن جوووونی بچه رو بده باباش

راحتتر میتونی ازدواج کنی

منم گفتم گورررررررررر بابا شوهر

دنیا فقط بچه ام 

به قیمتی که همیشه مجرد بمونم 

ولی بچم پیشم باشه 

مگه خودم لنگ و لوکم ...خودم زندگیمو اداره میکنم

کسی هم منو خواست با بچه ام بخواد ...نخواست راه باز جاده دراز

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
چرا نمیاد؟ مشکلتون  با هم جی بود ؟

خیلی چیزا بچه که دنیا اومد یه مقداری مشکل داشت حالا توضیحش زیاده و از حوصله خارجه ولی مشکلی داشت که دکترا گفتن این بچه نمیمونه یا اگر بمونه معلول و گفتن بچه رو از بین ببریم شیر بهش ندیم و... من بهم ریخته بودم بدتر شدم چون زایمان بدی بود و ..غصه و گریه ..... و الان تنها مشکلش حرف نزدنه من فکر میکنم به خاطر قرنطینه بهم ریختم یعنی افسردگی گرفتم چون همش تو خونه م و با پدرم اینا بحثم میشه و دیگه اینکه من اینجوری نبودم فکر نمیکنم اینقدر ضعیف بودم روحیه لازمم یه کم ... اون منو کتک میزد سر بالا آوردن بچه و چیزای الکی بهونه گیر و یه بارم دیدم شماره و عکس یه دختر تو گوشیش و اخلاقای خاص داشت و از لحاظ زناشویی کاملا هیچ رابطه ای نداشتیم مشاورم نمیومد اصلا

2738
قسمش بده ب مادرش ب هرکی دوس داره بگو ناجوونمردی نکن که آهم پشت سرت باشه.بزار منم ببینمش

چی بگم الهیییییییییییییییییییییییییییییییییی که به حق اون مادر بزرگش که اسمش فاطمه ی زهراست داغش به جگر مادرش بمونه الهیییییییییییییییییییییییییییییییییی که همین ماه ماه عزاش بشه الهی از ته قلبم ازش متنفرم و نفرنش میکنم به این غروب و اذان و پامو تو هیچ زیارتگاهی نمیذارم تا زنده م اگر خدا اینو علیل نکنه یا نکشه.

خدایا تو خودت شاهدی چه ظلمی بهم شد

چه حقی ازم خورده شد و جوونی من سوخت به پای این مرد کثیف و بچه ی مریضش

خدایا اومدم اینجا نفرینش کنم . اومدم بگم ایها الناس دارم شوهرم رو نفرین مرگ میکنم که به حق به حق به حق اون حسین و فاطمه که میگه باهاش نسبت خونی داره که الهی تیکه تیکه از زیر چرخهای تریلی درش بیارن .. الهی درد بی دوا بگیره الهی خوراک مور و ملخ بشه.. الهی به حق همون فاطمه ی زهرا دااااااااااااااااااااغش رو دل مادرش بشینه که زندگی منو آتیش زدن. با یه بچه مریض منو ول کردن به امون خدا. الهی به حق این شب و این ماه ببینم روزی رو که جنازه شو خاک میکنن .

تمام تلاشتو بکن بچه ات پیش خودت باشه

به هر قیمتی شده

من مهریه و ..همه جیزو بخشیدم

اون زمان شغل درست حسابی هم نداشتم

ولی با چنگ و دندون بچه امو نگه داشتم پیشم 

و پشیمون نیستم

روحیه م ضعیف شده نگران آینده م ..بابام هست خرج میکنه ولی میدونم سخته . از طرفی فکرمیکنم روحیه م رو ب ...

شاغل نیستی؟

اول همه کفش آهنی بپوش و دنبال یه شغل باش

حقوقش مهم نیست 

ولی سعی کن درآمد داشته باشی

خدایا تو خودت شاهدی چه ظلمی بهم شد چه حقی ازم خورده شد و جوونی من سوخت به پای این مرد کثیف و بچه ی ...

بچتون چشه عزیزم

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2706