2733
2739
عنوان

همه امروز عکس میزارن بیاین عکس شوهرمو بزارم😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 34750 بازدید | 1860 پست
من بودم🙄😍❤️

وای جدی؟😍

ژووووون🤤🤤

بسیار زیبا و ناز بودی😍

ایرانی نمیخورد باشی😁

من انقدر عکسو نگاه کردم اسمو نگاه نکردم😂

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهره من که قاطی کنه هیچی حالیش نیست انقدر بد اخلاق میشه که همه ازش میترسن. پشت فرمون پریشب با یه را ...

😂😂😂 میگم ینی مرد بشینه بگه فک نکنی خیلی خوشگلیااا من واقعا بهم برمیخوره‌.. ی دوس پسر داشتم خیلی خوب بود ولی وقتی عصبی میشد جرئت نداشتم اصلا ی کلمه بگم...

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
2731
شوهره من که قاطی کنه هیچی حالیش نیست انقدر بد اخلاق میشه که همه ازش میترسن. پشت فرمون پریشب با یه را ...

وای یاد شوهر خودم افتادم 

تازه اومد پیاده بشه بره  دعوا من از پشت   از یقش گرفتم پیاده نشه از بالا تا پایین جر خورد فقط آستین هاش موند 🤣🤣🤣

فکر کن داشتیم میرفتیم مهمونی 😆😆

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
2738
😂😂😂 میگم ینی نرد بشینه بگه فک نکنی خیلی خوشگلیااا من واقعا بهم برمیخوره‌.. ی دوس پسر داشتم خیلی خ ...

شوهره منم همینه وقتی عصبی بشع دهنت بسته میشه کلا! خانواه ش در مقابلش خفه میشن حتی!😐

وای یاد شوهر خودم افتادم   تازه اومد پیاده بشه بره  دعوا من از پشت   از یق ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وای حسابی خندیدم 🤣🤣 تو دیگ کی بودی پارش کردی...  نکشت ک تو رو ؟

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من
وای یاد شوهر خودم افتادم   تازه اومد پیاده بشه بره  دعوا من از پشت   از یق ...

نمیری

چقدر خندیدم  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706