2733
2739

موقع شیر دادن تو بغلت یه جوری نگهش دار که سرش بالا تر از تنش باشه و نزار بعد شیر بخوابه رفلاکسش خوب میشه 

سمت چپ بخوابون رفلاکس نمیکنه تو خواب

شیر خشک با سرنگ بریز تو دهنش نمیخوره؟

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اروم باش،عادت میکنه زیاد طول نمیکشه،یه روزه نهایتا دوسه روزه ،تا یک هفته دیگم کلا سینتو فراموش میکنه ،بزارش تو بغلت و بهش شیر بده،فقط خودت بده

با وجود اینکه خودم از ناراحتی کلی گریه کرده بودم ولی خدایی دلم برا خودت دختر کوچولوت کباب شد،به نیت رفع مشکلت برات صد تا صلوات میفرستم

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
میگذره عزیزم دختر من مشگل رفلکس یبوست داشت میدونم سخته ولی آرامش خودت حفظ کن واز خدا کمک بخواه

از خدا کمک میخام دلمو اروم کنه ولی دلم اینقد داره میسوزه برا دخترم با هیجی اروم نمیشم 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
2742

عزیزم رفلاکس درمان داره خب منم دخترم همینحوری بود . ببین یه قرصی هست اسمش نکسیوم۴۰ هست اونو ب ۴ قسمت تقسیم میکنی هر قسمتشو یه روز میدی میخوره رفلاکسش درمان میشا عزیزم نگران نباش الانم بزو براش اب قند درست کن توشیشه بده بهش بخوره تا سیر بخوابه .

منم بلد نبودم اینثقد دخترم گریه مسکرد شیرمو نمیخورد شیرخشک نمیخورد اینقد گرسه مسک رد ک بحالت غش میرفت کبود میشد الان میگم چرا بی عقلی کردم بهش اب قند ندادم ک حداقل بچه م بخوابه شب تاصب.

بعدم اروغ بچتوحتمااا خوب بگیر سرشم نسبت ب گردنش بالات بزار یجوری ک شیر میخوزه برنگرده توگلوشدرست میشه با این قرص عشقم

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
نه راه نداره رژیم سخت گرفتم هیچی نمیخورم ولی خوب نمیشه الانم دیکه مجبور شدم دو ماهه وزنش ثابت مونده ...

خب پس همه راه هارو رفتی دیگه . ان شالله درست میشه عزیزم 

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡

هیچ بچه ای حساسیت نداره به شیرمادر مگر تغذیه مادر درست نباشه خودت بعد هر وعده غذای دمنوش کلپوره بخور شیرتو صاف کنه رفلاکس ربطی نداره ب شیر مادر اتفاقا شیر مادر بهترین غذا واسه نوزاده. 

زندگیم یعنی همسرم و پسرام.
2740

میدونم چقدر سخته منم وقتی پسرم سه ماهش بود حامله شدم بعد تا ۸ ماهگیش هم سعی کردم لز شیر خودم بدم ولی بعد مجبور شدم به شی خشک عادتش بدم خیلی سخت بود اولش نمیخورد بالا میاورد ولی گذشت وعادت کرد.تو هم به خودت بگو این همه بچه دارن شیز خشک میخورن بچه منم یکیش.این روزا خیلی زود میگذره پسرم الان ۶ سالشه وخداروشکر سالم.ان شاءالله دختر تو هم زود عادت میکنه

الهی عزیزدلم...وقتی میادسمت سینت شیشه شیر بگیر سمت سینت بخوره یا یکم سرشیشه روشیرین کن

اینکارو میکنم میفهمه دهنشو برمیگردونه دنبال سینم میکرده سرشو میچرخونه ببینیش دلت کباب میشه 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
عزیزم رفلاکس درمان داره خب منم دخترم همینحوری بود . ببین یه قرصی هست اسمش نکسیوم۴۰ هست اونو ب ۴ قسمت ...

منم پسرم همینطور بود الان دیگه این قرص نیست خارجی بود ایرانیش هم بدرد نمیخوره یک بچه ها فامیلمون میخاست پیدا نکرد

عزیزم نکن این کاروووو دختر منم اینجوری بود چندتا دکتر خیلی معروف بردم همشون گفتن اتفاقا باید شیرخود ...

اخه چه رژیمی من چهارماهه به هیچی از گاو لب نزدم تخم مرغ و اجیل و ترشیجات و نوشابه کلا هرجی نگهدارنده داره نمیخورم چرا اسهالش خوب نمیشه 

شیر خودتو بده... به منم همینا رو میگفتن اما من شیر خودمو دادم و الان پسر چهارده ماهشه ماشالله و هیچی نیست 

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
2706