2726

تا الان همیشه اسهال بود کلی دکتر بردم میگن طبیعیه الان فهمیدم به لاکتوز شیرم حساسه همش وزن کم میکنه وزن نمیگیره  مقعدش همیشه سوختس خوب نمیشه شیر خودمم به زور میخوزه فقط توخواب الان به زور خوابوندمش شیر میخاست گشنشه شیر خشکم نمیخوره همش دهنشو سمت سینم میبرد الان اینو مینویسم دلم خونه  با گریه و اشک مینویسم هیج کاری از دستم برنمیاد دلممم اتیش گرفته دخترکوچولوم دنبال سینم میگزده شیز میخاد  رفلاکسم داره حساسیت به پروتین گاویم داره تورخدا دعا کنید زود عادت کنه به شیشه شیر خشک بخوره از سینم بدش بیاد فقط اونو بخوره به خاطر صلاح خودش دارم بهش شیر خشک میدم دارم عداب میکشم 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم نکن این کاروووو

دختر منم اینجوری بود چندتا دکتر خیلی معروف بردم همشون گفتن اتفاقا باید شیرخودتو بدی

اگه تهرانی ببر دکتر ناصر کلانتری 

خوب میشه نگران نباش، فقط شیر خودتو ازش دریغ نکن

با رژیم غذایی درست میشه 

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
هیچ راهی نداشت عزیزم ؟ با رعایت رژیم و تغذیه؟ ان شالله حدا کمک میکنه نگران نباش به زودی عادت میکنه

نه راه نداره رژیم سخت گرفتم هیچی نمیخورم ولی خوب نمیشه الانم دیکه مجبور شدم دو ماهه وزنش ثابت مونده و داره کم میکته روده ش داغون شده هضم نمیکنه شیزمو

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

گلم از این پستونک ها که مثل سینه مادر ترک هستن بگیر بعد پستونک بزار روی سی‌نت وقتی دهنشو میاره بزار دهنش من اینو تجربه داشتم اولم با قاشق چایخوری بهش شیر خشک رو بده تا به طعمش عادت کنه

2706