2752
2739

عروسی داریم ما فردا 

بهش گفتم فلان چیز خریدم میخوام برم آرایشگاه و..

خیلی بد جوابمو داد هی میگه خودتو برا پسرعموت کشتی فکر میکنه برام مهمه ، یا چمیدونم کلی حرف بارم کرد درحالی که چیز خاصب بهش نگفته بودم ، هی میگه دهنتو ببند دیگه حرف نزن فلان لباسو نپوش شال بزن، حالا اینا بیخیال ، اصلا نمی‌فهمم چرا بی دلیل عصبانی شد و کلی حرف بارم کرد و کلی بهم توهین کرد ،بخدا من منظوری با حرفام نداشتم فقط داشتم از سر ذوق براش تعریف میکردم حتی حالم بد شد ذوقمو کور کرد دیگه دلم نمیخاد برم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه خواستی یتیکه از پیامات قبل شروع دعوا بزار ... شاید لحنت یجوری بوده که برای جلب توجه داری میری و آماده میشی .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2731

برو لذت ببر تا اونم ادب بشه که برا یه چیزایی بهش اهمیتی نمیدی همش نخواد بزنه تو برجکت

برو کیف کن 

وقتشم ک سد بتوپ بهش بگو اولا درست حرف بزن و بفهم چی میگی ثانیا اصلا خوشم نیومد از این که منن اونجور ذوق زده برا شوهرم میگن تو عین.... زدی تو حالم 

این عتیقه ها خودشون رو اولش نشون نمیدن. خدا کنه هیچ وقت باهاشون هم کلام نشی

خب وقتی نامزدشه الان فهمیده بی اخلاقه باید جدا شه پس فردا ازدواج میکنه هر روز تاپیک میزنه شوهرم احترام نگه نمیداره اونموقع مقصر اصلی خودشه 

I'm atomic