2733
2739
تو خونه ما کلا دوتا اومده بود تخم گذاری نکرده بودن زیاد بشه مامانم گرفت کشتشون ولی همه جای بدنمو خور ...

عزیزم من حس میکنم خیلی زود تکثیر میشن    من هم اول فکر میکردم یکی دو تا هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه جور سمپاشی کنن اخه باید وسایل خونه رو خالی کنیم؟؟؟ یا چند روز تخلیه؟؟؟ به نظرتون با حشره کش بای ...

زنگ بزن از شرکتشون بپرس منم دقیق نمیدونم

شاید لازم باشه وسیله ها رو سمپاشی کنن.

شاید هم اونایی که شما میگی اصلا کک نباشه

🌈🖤⛵
2728
پس چرا من ککها رو راحت میزنم روشون له میشن؟؟؟ چرا انقدر عجیبه؟؟

عکس نداری ازشون؟شاید اصلا کک نیست؟

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
شاید نوع هاشون فرق میکنه مال ما انقدر خون خورده بودن بزرگ شده بودن 

دوست عزیز   من خیلی برام عجیبه   اخه   به نظرت یه کارشناس حشره بیارم خونه ببینن این جونورا چین؟؟؟؟   البته من چند تا دونه کک با چشم خودم دیدم   ولی بعضی حشره های جدید  یه شکل دیگه ان  شاید چون تازه از تخم خارج شدن ریز و ضعیفن؟؟

ببین  من هر وقت هفته ای یکبار میرفتم گربه رو میدیدم    بعد میومدم خونه لباسامو میشست ...

خونه اونایی که صاحب گربه هم هستن پره کک شده آیا؟

اگه ندارن ببین اونا چیکار کردن که کک ندارن؟

بگو بیان سمپاشی اگه انقدر زیاده واقعا راه دیگه ای نیست

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2740
عاشق گربه و سگم اما از همین چیزاشون میترسم

بخدا من و دوستام همه گربه و سگ داریم هیچ کدوم تا حالا تو این سال ها کک و کنه ندیدیم تو خونمون

حیوونای خونگی نمیگیرن اونا که تو خیابون ومحیط بیرونن میگیرن

عکس نداری ازشون؟شاید اصلا کک نیست؟

عزیزم گوشی من دقیق عکس نمیگیره    نمیدونم چین اخه   ولی از تماسم با گربه اومده صد درصد   من کک هم دیدم ک درشت تر بود و یکم میپرید ولی این جدیدا ک میبینم ریزترن و راحت با انگشتم له میشن    من شک کردم شاید تازه از تخم خارج شدن کوچکنن   به نظرم باید از یک کارشناس حشرات کمک بگیرم

دوست عزیز   من خیلی برام عجیبه   اخه   به نظرت یه کارشناس حشره بیارم خونه ببینن این ج ...

والا نمیدونم کک میپره وقتی هم که بگیریش و فشارش بدی خیلی سفته نمیمیره باید انقدر زور بزنی تا بترکه اگه هم خون خورده باشه بعد چلوندنش خون ازش میاد

عزیزم گوشی من دقیق عکس نمیگیره    نمیدونم چین اخه   ولی از تماسم با گربه اومده صد درص ...

آره

تو نت حشرات رو سرچ کن ساس و بقیه چیزا شاید شبیه یه چیز دیگه بود و پیدا کردی چیه

2706