2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه گرفته ببر دامپزشکی درمیارن و میشورن

برای جلوگیری از گرفتن، قلاده ضد کک و کنه هم هست قطره هم هست که پشت گردن حیوون میچکونی تا دیگه نگیره

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2456

منم گربه دارم تا حالا کک و کنه نگرفته

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2714
کک تو خونمون پخش شده   با اینکه گربه مال من نیست  هفته ای یکبار میدیدمش

گربه کی بود؟

از کجا کک گرفته بود؟

هفته ای یه روز میومد تو خونتون؟؟

اول به صاحبش بگو درمانش کنه بعد هم خونه خودتو ضد عفونی کن و سم بزن نمیدونم چجوری میره تو نت سرچ کن

تودامپزشکیا چکار میکنن   ک کک نگیره  محیطشون   همینطور همه دکترا  دست میزنن به گ ...

بعد هر حیوون میز رو ضد عفونی میکنن

بعد کم پیش میاد حیوون خونگی کک بگیره همه مراقب حیوونشون هستن قلاده و قطره مصرف میکنن نادره که گربه و سگ خونگی کک داشته باشه

گربه دوستم بود   تو انبار زندگ ی میکرد هفته ای یکبار من میرفتم ببینمش

تو میرفتی؟یعنی گربه نمیومد تو خونتون؟

پس کک از گربه نیست...از چیز دیگه اومده

حالا مطمئنی کک هست...عکس نداری ازشون؟

من ندیدم   راحت دست میزنن  ب کک ها اصلابراشون  مهم نیست

خب کک همینجوری از رو دست که نمیگیره بعد دستشونو میشورن

با دست زدن به گربه و تمیز کردن گربه ککی محیط پر کک نمیشه

من هر وقت میزم قبل و بعدش میز رو جلو من ضد عفونی میکنه و تا ضد عفونی نکنه گربم رو نمیزارم رو میز

2706