2737
2739
خونه اونایی که صاحب گربه هم هستن پره کک شده آیا؟ اگه ندارن ببین اونا چیکار کردن که کک ندارن؟ ...

اونا میگن ما اصلا تا حالا کک ندیدیم

بابا گربه تو خونه اونا بوده مکه میشه کک نباشه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره تو نت حشرات رو سرچ کن ساس و بقیه چیزا شاید شبیه یه چیز دیگه بود و پیدا کردی چیه

ببین ما یه مدتی حبوباتمون  و گندم داشتم به شدت حشره زده بود در اوردمش خیس کردم شستشو دادم    ممکنه اینا   اون حشره ها باشن؟؟؟ خیلی عجیبه   شاید با کک قاطی شدن

2731
شاید موریانه هستن اگه روی چیزهای چوبی هستن

شااید حشره حبوبات ک امسال زیاد شده بود تو خونمن با ککها  زیاد شدن   نمیدونم چی بگم  تازگیا روی گاز غذا میپزم  ی چیزایی مثل حشره حبوبات میبینم ک تو غذام افتاده   خیلی اعصابم خورده

بخدا من و دوستام همه گربه و سگ داریم هیچ کدوم تا حالا تو این سال ها کک و کنه ندیدیم تو خونمون حیوون ...

یکی از فامیلامون بچه گربه ازین واگذاریها گرفته بود اونم کک داشت، با اینکه از خونه بیرون نمیرفت، هر کاریش کردن درست نشد

2740
نه خدا روشکر، شاید یه حشره دیگه بود، کلی دارو و امپول زدن اما باز میزد، دیگه ردش کردن رفت

اخه چطور میشه تو خونشون پر از کک نشده باشه    من تازه هفته ای یکبار میدیدمش  و یکی دوساعت   اینجوری شد

2706