2737
2734
عنوان

خارج رحمی

120 بازدید | 10 پست

سلام خانمها تو رو خدا کمکم کنید پنج هفته ام البته به گفته بتام که ۲۰۰ بود دیروز و دکتر ،،ولی خیلی گردن و هر دو دستم درد میکنه میترسم همش نگرانم ۳۹ سالمه بچه اولمه همش میترسم قبلش هم لتروزول خوردم دکتر داده و هنوز سونو نرفتم دکترم گفت دو یا سه هفته دیگه بیا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چندروز از موعدتون گذشته؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
از پریودی حساب کردی ۵؟ چند روز تاخیر داشتی ک فهمیدی بارداری؟ 

من روز موعد بی بی زدم هاله خیلی کمرنگ بود بعد یک هفته زدم پررنگ بود دو خطش ،،،دکتر گفت با آخرین پریود هفت هفته ام ولی با بتا و لقاح پنج هفته

2738
برای شمارش هفته بارداری از روز اخر پریودم حساب کنم یا از روزی که پریود شدم؟ هرکی میدونه بگه

اولین روز اخرین پریودی

چادر من 😍تاج بندگی من است👑سند زهرایی بودنم را امضا میکند😌طعنه ها دلسردت نکنند بانو 😥با افتخار در کوچه های شهر قدم بزن 😉 یک مادر دهه هشتادی👶😍 متولد ۱۳۸۰ تیکر تولد یک سالگی دخترم