2752
2734
عنوان

بنظرتون این دختر عادیه؟؟

377 بازدید | 31 پست

داداش من ۲۴ سالشه دوساله با یه دختره اشنا شده که هم سن هم دیگه ان دختره هم ۲۴ سالشه و جدیدا با ما آشنا کرد اون خانوم رو

خیلی خوشگل و خوبه

اما داداش من اصلا موقعیت ازدواج نداره فقط یه ماشین داره سنشم خب خیلی بالا نیست 

این دختر میگه بابام خونه میده جهیزیه میده دختره کار هم میکنه ماهی ۲۵ میگیره ب گفته خودش توی شرکت ! 

تاحالا شاید ۵ بار ب مادرم گفته بیاین خاستگاری ب منم هرروز میگه الانم گیر داده ماهه بعد بیاین

هرروز خونه من میاد خونه مادرم میره خونه خواهرم میره

این خیلی خوبه ها بد نیست

ولی حس خوبی ندارم چرا باید انقد اصرار کنه؟؟ خانوادشم همچنین!!!

یعنی فقط عشقه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینکه خودش اصرارکنه عجیب نیس شایدعاشقه،ولی اینکه خانوادش هم اصرارکنن عجیبه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
اینکه خودش اصرارکنه عجیب نیس شایدعاشقه،ولی اینکه خانوادش هم اصرارکنن عجیبه

خانوادش میگن حسین پسر ماس دیگه بدید ب ما تموم شه بره😐

دخترشون تا ۱ شب خونه ما میمونه

خیلی بی سرو صدا بدون اینکه به کسی بگی برو تحقیقش کن از همسایه هاشون ببین چه خانوادیه 

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2706