2752
2739

بچه ها من یه حاجت تقریبا محال و سخت دارم امروز داشتم با خودم فکر میکردم باید چی کار کنم من که دعا هام هیچوقت نگرفته و نمیگیره بعد یه دفعه یادم اومد چند سال پیش واسه عمل بینیم چله دعای توسل برداشتم و دقیقا تا روز عملم ۴۰ روز اتفاقی تموم شد چلش و به حاجتم رسیدم عمل بینیم همون جوری شد که میخواستم ولی الان دو دلم 

۱_ یه دلم میگه این دعا خیلی خوبه واسه این حاجتم دوباره چله شو بگیرم ..

۲_یه دلم میگه تو دعاهات هیچوقت نمیگیره اگه دماغتم عملش خوب پیش رفت واسه این بود که دکترت کارشو خوب انجام داد ربطی به دعای توسل نداره 

بدون تعصبات دینی و با منطق به من بگید کدوم دلم درست میگه واقعا گیج شدم نمیدونم حرف کدوم دل و گوش بدم😪😪

به دل اول

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخون با حضور دل و ذهن هم بخون 

حاجت روا هم نشی چیزی رو از دست ندادی

با دعای توسل چندین و چندبار ۱۴ معصوم رو بهشون سلام دادی و مگه میشه سلام رو بی جواب بزارن 🩷

ته اتوبوس...آن صندلی آخر،کنار شیشه....بهترین جای دنیاست ...
احتمال داشت دکترت ببخشیدا گند بزنه  پس تاثیر دعاهات هست ک راضیی

راستش من که مطبش رفته بودم هرچی ریدم ریده بود تو دماغشون اصلا خوشم نیومد ولی نمیدونم نا خوداگاه همونجا عمل کردم

بخون با حضور دل و ذهن هم بخون  حاجت روا هم نشی چیزی رو از دست ندادی با دعای توسل چندین و چ ...

اتفاقا من شانسی دعای توسل و انتخاب کردم کلا از کسی ام نپرسیده بودم حاجت میده یا نه فقط به خاطره علاقه ای که به این دعا داشتم چله برداشتم