2733
2739
عنوان

بیاین تاپیک ترسناک(افرادی که میترسن نیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 1991 بازدید | 214 پست
حس میکنی بدنت واقعا سبک میشه مثل بادکنک پر گاز میخواد بره بالا در عین حال حس سنگینی هم داری ک اگ اون ...

چ تمرینایی رو انجام میدی

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             
چن وقت پیش رفته بودیم کوهنوردی همون کوه ولی سر صب بود شلوغم بود ولی من انقد ترسیده بودم بابامم هی نش ...

برچی رفتین؟

چه نترسین

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ تمرینایی رو انجام میدی

عزیزم باید زیر نظر یه استاد متافیزیک خوب باشی.منم واسه این ادامه ندادم چون واقعا راهنما نداشتم ترسیدم ک بدنم تسخیر شه یا فلج شم یا اتفاقی واسم بیفته

2742

من تجربه بختک از نوع وحشتناکش دارم.سه چهار سال پیش ی شب تو خواب و بیداری دیدم یه نفر با شنل سیاه اصلا صورتش معلوم نبود از رو طاقچه روبروم پرید رو قفسه سینم و چنگاشو گذاشت زیر گلوم.کسایی ک تجربه بختک دارن میدونن اینجور مواقع ادم قفل میکنه تا لحظه ای بختک خودش ولت کنه ولی من همزمان ک اون چنگاشو گذاست زیر گلوم من دستامو گذاشتم زیر گلوش و تا تونستم فشار دادم بعدشم از رو قفسه سینم پرتش کردم کنار تشکم خلاصه حالا نزن کی بزن بخدا قسم اگه دروغ میگم ولی در کل من بیشتر زدمش اخر سر مچ دستمو کرد تو دهنش گاز گرفت انقد درد داشت ک نگو ولی بعدش غیب شد.صب ک بیدار شدم مچ دستم درد میکرد و جای دندون بود.

ولی اون اولین بار و اخرین بار بود ک بختک سراغم اومد.کلا دل و جراتم بد نیس

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2738
میدونم منظورم این بود بااینکه میدونستین رفتین چه شجاع

اخه سر صب خیلی شلوغه همه میان 

بازم من خودم میترسیدم از کنار بابام جم نخوردم

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...

ی چی بگم بخندین من مو هام خیلی بلند بود گیس کردم و گیسمو چیدم بعد ۱۵ سال همو دارمش ی روز دوستم اومد خونمون چمدون آوردم پایین لباس مجلسی بدمش میخواست بره عقد ی دفعه گیسمو دیدم بهش گفتم ی چی بهت میگم ب کسی نگو گف چی گفتم من گیس جن دارم بهت ی نخ میدم آتیش بزن هر چی خواستی برآورده میشه گیس رو ک نشونش دادم جیغ زد اومد فرار کنه گفتم گیس خود مه خلاصه کلی فحش خوردم 

بین عشق و نفرت ی خط باریک وجود داره ....
2706