2733
2734
اره کدوم مردی دیدی بره خونه مادرش ناهاروظرف  بابامرد باید خشن باشه ولی این خیلی احساساتیه  ...

چند وقته ازدواج کردین؟؟؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😀هنوز به پست مرد اخمو و بداخلاق نیفتادی عزیز.من داداشام اخمو و .... همینجور که شمامیگی هستن،ولی زند ...

نه مرد اسمش رو خودش نباید دراین حد احساساتی باسه میره ارایشگاه انتظار داره بگم خوب شده موهات ولی من اصلا یادم نیس 

خودش کوچیک مکنه همه نشستن میره کاراشون بکنه خونه مامانم

2731
اره کدوم مردی دیدی بره خونه مادرش ناهاروظرف  بابامرد باید خشن باشه ولی این خیلی احساساتیه  ...

شوهر من همونیه که شما میگی اخمو خشن ....

۱ هفته باهاش زندگی کنی حالت از هر چی مرده بهم میخوره 

ناشکر نباش

برای حل مشکل برادرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️
چهره هیکل رفتار شخصیت ارومه خیلی متینه من دلم مرد شر و شور و جذاب و اهل حال میخاس

😐به خدا ادم همیشه دنبال چیزی هست ک نداره شر و شور هم داشت دلت به ادم خیلی اروم و متین میخواست 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2738
5 سال ولی اصلا عوض نشده بجای هدیه درست حسابی همش گل میخره اخه گل ب چه درد من میخوره

بچه داری 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
ازبس همه گفتن خوب ومهربونه ولی الان نمیخوام مهربون باشه مردک حتی خونه مامانم کاراش میکنه حالیش نی ه ...

شوهرمن توخونه خیلی خوبه بهم کمک میکنه اونم ازسر عشق و علاقه ست،وگرنه بیرون از خونه کاملا جدی هست جایی دست به سیاسفید هم نمیزنه

خب خیلی دوستت داره که کار میکنه توخونه ک

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️
من 😟😟 خیلی دوسم داره ولی من نمیتونم دوسش داشته باشم نمیدونم چیکار کنم 😔

چرا 

ظرف وغذا کاردیگه نمکنه یامثلا اوایل کم خونه تکونه کرد یاپتو بشوره

خودشون ازش کمک میخوان؟ 

2706