2737
2739

خوب مثلا چطوری از نظر شما 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

آدم باید هرکار کنه که عاشق شوهرش بشه وگرنه خودش اذیت میشه 

چون اون تا اخر کنارته و فقط شوهر برای ادم میمونه نه کس دیگه 

دل به خوبیاشون بدین 

❥صَنَمهـِ سِپِهْرَمَمـْ❥   ♥️𝐋𝐨𝐯𝐞 𝐮  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدم باید هرکار کنه که عاشق شوهرش بشه وگرنه خودش اذیت میشه  چون اون تا اخر کنارته و فقط شوهر بر ...

وقتی از چشت افتاد چی

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2728
2740
وقتی از چشت افتاد چی

عزیزم باید با شرایط همه ما کنار بیایم تو با یه از چشم افتادن میتونی ازش طلاق بگیری ؟؟ 

فکر نکنم به این راحتیا بتونی 

پس خودت اذیت میشی و همش خودخوری میکنی 

ما زنا باید خیلی چیزارو فراموش کنیم وگرنه عذاب میکشیم توزندگی 

چهره هیکل رفتار شخصیت ارومه خیلی متینه من دلم مرد شر و شور و جذاب و اهل حال میخاس

بگو که اونجوری باشه خب اون که نمیگه نه میگه؟

به نظر من قرار نیست آدم عاشق شوهرش باشه، عاشق شدن مال اون اوله که آدم طرفش رو نمی‌شناسه و هنوز وارد چالش های زندگی نشده، اون هیجان خاص مال اون موقعست که حالا یا تجربه کردیم یا نکردیم.

ولی با نهایت سوز و گداز عاشقانه هم ازدواج کنیم وقتی چالش ها شروع میشن اونا همه دود میشه می‌ره هوا.

چیزی که باقی میمونه تعهد و دوست داشتن و دلبستگیه. که مراقبت هم میخواد. هرچقدر برای رابطه زحمت بکشی و تلاش کنی نقص هارو برطرف کنی ارتباط زناشویی قوی تر و زندگی شیرین تر میشه.

2706