2733
2734
تو رابطه مشکل داشتیم نمیتونم بیان کنم فوبیا داشت ولی خوب شد، من خیلی راه اومدم باهاش همیشه ام میگه م ...

اره

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
فیلم نیست.چند بار بهش گفتم تابچه بزرگ بشه تموم.ولی دعوا میکنه که هیچی نگو و هر طور دلم بخواد تو ادام ...

اگه فقط برای رابطه میخوادت چطور ماهی یه بار؟؟!!! 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلم نیست.چند بار بهش گفتم تابچه بزرگ بشه تموم.ولی دعوا میکنه که هیچی نگو و هر طور دلم بخواد تو ادام ...

باور کن سخت تر از اون اینه که زنی شوهرش نیاز ج ن س ی نداشته باشد 

2731
بقول یه دوستمون شاید از تنهاییش ترسیده زده زیر گریه؟ ولی منم میگم عشقه

شما چقدر دوست ش داری

بقول یه دوستمون شاید از تنهاییش ترسیده زده زیر گریه؟ ولی منم میگم عشقه

مگه تنها ی ترس داره؟؟؟ من از خدامه تنها بشم

شما چقدر دوست ش داری

من خیلی زیاد طوری که یبار داشتم فکر میکردم اگرروزی نباشه یا بهم بگن فوت کرده چه حالی میشم

که گریم گرفت و بهم ریختم 

ولی من حساسم و احساسی میگم رو خط قرمز هام پا نزار تا نسبت بهت سرد شم 

من با خونوادش خیلی خوبم خیلی زیاد ولی اون حق داره با خواهرام بد باشه ولی میگم برا مادرم فلان کارو بکن یا رفتیم خونش اینطور کن میگه بمن چه یا وقتی حرفمون میشه به اونا یجوری میفهمونه که حرفمون شده ولی من اینطور نیستم تو خونه بیان میکنم جلو مردم نه

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
2738
من خیلی زیاد طوری که یبار داشتم فکر میکردم اگرروزی نباشه یا بهم بگن فوت کرده چه حالی میشم که گریم گ ...

چرا حق داره با خواهرات بد باشه!!!؟؟ 

خداراشکرکن یه شاخه گل میخره ولی شوهرمن همش میگه پول میدن برو خودت بخر ولی دوست دارم حتی شده خودش یه ...

واقعاک خیلی ناشکری دختر پول ک بهتره باسلیقه خودت میخری گل اخه ب چه دردی میخوره

خب با روش های دیگه ارضات میکرد

نشد امتحان کردم میخام برم سکسولوژی شاید بهتر راهنماییم کنه 

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
2706