2703
2553
5 سال ولی اصلا عوض نشده بجای هدیه درست حسابی همش گل میخره اخه گل ب چه درد من میخوره

خداراشکرکن یه شاخه گل میخره ولی شوهرمن همش میگه پول میدن برو خودت بخر ولی دوست دارم حتی شده خودش یه روزم که شده سوپرایزم کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برعکس من عاشق مرد آروم و متین هستم

منم همینطور...همسر من کاملا متینه و آرومه...ما جلو خانواده هامون خیلی با ادب صحبت میکنیم...این طوری کسی اجازه بی احترامی نداره...ولی تو خونه و حریم خودمون آخ آخ😝...ی شب خونه نبود مهمون داشت .اومد کلی عذر خواهی کرد.آخه ما بهم قول دادیم هیچ وقت همو تنها نزاریم..تحت هر شرایطی...

اره دقیقا. اگه شوهری داشت که شر و شور بود یا خیانت میکرد یاهرچی...آرزو داشت یکی مثل شوهرش کنارش باش ...

حالا خداوکیلی شرو شور به معنای خیانت کردن نیست 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2456
فقط؟؟ میشه بگی چ دروغ های

اولش بهش گفتم اگه چیزی تو زندگیت بوده و لازمه بدونم بهم بگو بعدا بفهمم بد میشه گفت هیچی نبوده که انقد مهم باشه ولی بعد عروسی همه چیو فهمیدم 

2714
ببخشید شاید نباید میومدم تو این تاپیک ولی نظرات بعضی هارو خوندم  الان سر در گم موندم که ایا وا ...

رفتارش چطور ه باهات؟؟؟ بهت چطور محبت میکنه؟؟ تو رابطه چطوره+؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
اولش بهش گفتم اگه چیزی تو زندگیت بوده و لازمه بدونم بهم بگو بعدا بفهمم بد میشه گفت هیچی نبوده که انق ...

خوب چی فهمیدی

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

اسی من فک میکنم مشکل شما متین و آروم بودن همسرتون نیستا

بنظرم مشکلت اینکه که شوهرت رو با بازیگرای هالیوودی مقایسه میکنی.وقطعا مقایسه کردن،زندگی آدم رو به نابودی میکشه

اون بازیگرا هم عزیزم اسمش روشه دیگه،بازیگرن.شاید از بیرون متین تر از شوهرشما باشن،ولی توی فیلم مجبورن نقش بازی کنن.شمامیری عاشقش میشی بعد شوهر خودت از چشمت میفته

ببخشید که اینو میگما،ولی اگه شما ازشوهرت جدا شی و باعشق بایکی دیگه ازدواج کنی،بازم میری تو مقایسه با کسانی از شوهرت سرترن،بازم ازشوهرت سرد میشی،چون شما شوهر هالیوودی میخای و این غیرممکنه

چون‌گفتی تنوع طلبم اینو گفتم

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️
کودک درونش فعاله 😂 انقد بدم میاد .. دوس دارم سنگین و با جذبه باشه هرچیم بهش میگم نمیتونه درست کنه خ ...

چند سالشه 

چکارا میکنه مثلا 

خوب چی فهمیدی

اینکه با دختر همسایه ی خودشون رابطه داشته همو دوست داشتن ۸سال رابطه داشتن خیلی براش پول خرج میکرده حتی رابطه جنسی هم داشتن اینارو فهمیدم از چشمم افتاد 

اره دقیقا. نمیدونم چرا همه به خیانت ربط دادن

من میفهمم منظورت چیه عزیزم 

ولی قدر دان داشته هات باش ادمی زاد همینه موهاش صاف باشه فر دوست داره فر باشه صاف دوست داره  چشم ابرو مشکی باشه بور دوست داره و بلعکس 

سعی کن زیاد به این فکرت بال و پر ندی چون شوهرت خیلی خوبه و خداروشاکر باش 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2706