2733
2734
شوهر من همونیه که شما میگی اخمو خشن .... ۱ هفته باهاش زندگی کنی حالت از هر چی مرده بهم میخوره  ...

اتفاقا اینطوری بهتره اسمش روخودشه حالم بد میشه گل بخره گل مناسبت داره چراالکی پولت میدی گل خوب یه چیز دیگه مگه زنه ک احساساتی باشه مرد باید اخمو باشن جدی باشه ازبس گفتم جدی باش تو5 سال ولی کو گوش شنوا

من عاشقش بودم ولی از چشمم افتاده 

مثل من.... میشه بگی چرا از چشم ت افتاده؟؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا اینطوری بهتره اسمش روخودشه حالم بد میشه گل بخره گل مناسبت داره چراالکی پولت میدی گل خوب یه چی ...

خوب بگو گل نخر... شوخی با خانمای دیگه میکنه؟؟ 

از ته دلم دعا میکنم هرکسی این متن و میخونه هر مشکلی داره حل بشه و آرامش و رفاه کامل داشته باشه.. لطفا شمام دعا کنید من طعم خوشبختی رو بچشم و از زندگی لذت ببرم و گذشته هارو رها کنم🙏🙏🙏🙏
2731
نه مرد اسمش رو خودش نباید دراین حد احساساتی باسه میره ارایشگاه انتظار داره بگم خوب شده موهات ولی من ...

وای خب چ کاریه

بگو خونه مردم دیگه نمیخواد کار کنی

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️

شوهرمنم خوبه ازهمه لحاظ کمک میکنه وضع مالیش خوبه بعضی موقع ها‌از مادرشوهرم که لجم میگیره از شوهرم بدم میادهرروز میگم کاش کرونا بگیرم بمیرم چون اززندگی خسته شدم خارسوم خسیس منم بدم میاد ازکاراش 

ازبس مثل اسکولا بلند شده مامانم دیگه میشینه اونم ک شکمو خودش پامیشه میگم به تو چه 

خوب اگه بقیه چیزاش خوبه اینو ب فال نیک بگیر

2740

ببخشید شاید نباید میومدم تو این تاپیک ولی نظرات بعضی هارو خوندم 

الان سر در گم موندم که ایا واقعا خانمم دوسم داره یا عاشقمه؟

چطوری میشه فهمید باهم مشکل خاصی نداریم 

ولی نظرات تون منو به شک انداخت 

ممنون میشم راهنماییم کنید

دخترم وقتی بهم میخندی، انگاری دنیا بهم میخنده ...      
شوهرمن توخونه خیلی خوبه بهم کمک میکنه اونم ازسر عشق و علاقه ست،وگرنه بیرون از خونه کاملا جدی هست جای ...

توخونه بکنه چه معنی میده خونه مادرزن ناهار درست کنه 

حرف منم اینه بیرون جدی باش ولی همش میخواد کمک کنه اعصابم خرد مکنه 

شوهرمنم خوبه ازهمه لحاظ کمک میکنه وضع مالیش خوبه بعضی موقع ها‌از مادرشوهرم که لجم میگیره از شوهرم بد ...

مادرش چکار می کنه مگه

😐به خدا ادم همیشه دنبال چیزی هست ک نداره شر و شور هم داشت دلت به ادم خیلی اروم و متین میخواست 

اره دقیقا.

اگه شوهری داشت که شر و شور بود یا خیانت میکرد یاهرچی...آرزو داشت یکی مثل شوهرش کنارش باشه

✍️... دُنیـــایِ خوبیــها گُــذَشـت ...✍️
خیلی بهم دروغ گفته بود در مورد گذشته ش وقتی فهمیدم دیگه اصلا برام مهم نبود

فقط؟؟ میشه بگی چ دروغ های

2706